Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Koberec

 

Samson, spol. s r.o. - Výroba metrového textilu a příze

Provozujeme prodejnu s nábytkem, kde najdete velice kvalitní zboží. V našem maloobchodě vám nabídneme pouze kvalitní zboží. V zázemí velkoobchodu přijímáme malé i velmi objemné zakázky. Umožňujeme i nákupy na splátky. Oceníte také naši pestrou nabídku dárkového zboží. Možná je u nás také výroba na míru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARW Line s.r.o.

Zajišťujeme prodej kompletního sortimentu nábytku včetně doplňků. Naší prioritou je špičková kvalita námi nabízeného zboží. Kromě klasických plateb zajišťujeme i prodej na splátky. Kromě jiného máme v nabídce židle v různém provedení. Další součástí našeho sortimentu jsou sedací vaky mnoha druhů. Zakázkové zboží vyrábíme rychle a kvalitně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DESIGN STUDIO - Černíková

Naším záměrem je prodávat kvalitní a cenově dostupný nábytek se zárukou. Také nabízíme možnost atypické výroby dle návrhu a přání zákazníka. V běžném prodeji máme i kvalitní kancelářské židle a ostatní kancelářský nábytek. Nabízíme různé druhy židlí včetně kancelářských. Dodáváme nejrůznější stoly na míru. Na první pohled vás zaujmou naše zajímavé dekorace, které jsou u nás rovněž v prodeji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUCA CZ s.r.o.

Specializujeme se na prodej nábytku pro firmy i domácnosti. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Kromě realizace projektů vám nabídneme i doplňkové služby včetně montáže. Náš velkoobchod je útočištěm pro malé i velké firmy. Taktéž vyrábíme zboží na zakázku. Mimo jiné navrhujeme a montujeme vestavěné skříně na zakázku. Disponujeme obrovskou nabídkou kancelářského vybavení. Provádíme návrhy a realizace kompletních šaten.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ratanový nábytek - Iva Adámková

Zajišťujeme prodej kompletního sortimentu nábytku včetně doplňků. Zahájili jsme také velkoobchodní činnost. V prodeji máme také židle mnoha typů a velikostí. Zákazníkům můžeme dopřát i dopravu zdarma. Zabýváme se prodejem interiérových zrcadel a dalších doplňků. Mezi další vyhledávané zboží patří také naše kvalitní stoly. U nás si můžete sjednat i výhodné financování na splátky. Kromě ostatního nábytku u nás nakoupíte skříně za velmi nízké ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Vaverka - PERSO International

Nabízíme nábytek ověřené kvality od renomovaných výrobců. Naší prioritou je špičková kvalita námi nabízeného zboží. Zakládáme si na ochotném a profesionálním jednání se zákazníky. Za pozornost stojí naše nabídka stolů z kvalitních materiálů. U nás máte také možnost nákupu na splátky. Do všech druhů interiérů si u nás vyberete také vhodné doplňky. Inspirovat se můžete také naší pestrou nabídkou vestavěných skříní. Velmi bohatý výběr naleznete také v naší prodejní sekci kancelářského nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Promm

Nabízíme nábytek ověřené kvality od renomovaných výrobců. K tomu u nás najdete veškeré doplňky. Za přijatelné ceny dále prodáváme skříně o volitelných rozměrech. Nabízíme různé druhy židlí včetně kancelářských. Mezi vyhledávané zboží patří také naše kancelářské vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JENA - nábytek, s.r.o.

Jsme obchodníci s nábytkem všeho druhu. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Mezi naše doprovodné služby lze zahrnout i bezplatné poradenství. Průběžně aktualizujeme také nabídku našich interiérových doplňků. Za zmínku stojí také nádherné kusy nábytku, které od nás putují do dětských pokojů. Mezi vyhledávané zboží patří také naše kancelářské vybavení. Na skladě máme také klasické válendy. Naše pestrá nabídka vlastních výrobků vás mile překvapí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASKO - NÁBYTEK, spol. s r.o.

Jsme prodejci zaměření nejenom na nábytek. Aktuální nabídku najdete na stránkách našeho eshopu. Za zmínku stojí i náš pestrý výběr svítidel a jiných doplňků. S velkou péčí vám pomůžeme zrealizovat kompletní interiér, například šatnu. Velkou pečlivost věnujeme i zakázkám na vybavení dětských pokojů. Kromě jiného nábytku nabízíme rovněž veškeré kancelářské vybavení. Hodit se vám mohou také naše dekorace, které zapadnou do každého interiéru. Kromě klasických plateb zajišťujeme i prodej na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION, s.r.o.

Provozujeme prodejnu s nábytkem, kde najdete velice kvalitní zboží. Náš nábytek splňuje nejpřísnější měřítka na kvalitu materiálu. Na přání zhotovíme i stoly na zakázku. Velmi výhodné jsou u nás také nákupy na splátky. Na první pohled vás zaujmou naše zajímavé dekorace, které jsou u nás rovněž v prodeji. U nás naleznete vysoce kvalitní a zároveň levné válendy. Máme v nabídce kancelářský nábytek s kvalitním designem. V našem sortimentu najdete také kompletní vybavení šaten.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku