Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Obývací stěna

 

Spectrum Nábytek

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nábytku z kvalitních materiálů. Kvalita a profesionální přístup jsou pro nás samozřejmostí. Zvláště výhodná nabídka se týká našich sedacích vaků s ověřenou kvalitou. Také máme široký výběr nábytku a doplňků do šaten. Pomůžeme vám rovněž sehnat výbavu do dětského pokoje. Postaráme se o kompletní zařízení vaší kanceláře. Hodit se vám mohou také naše dekorace, které zapadnou do každého interiéru. U nás si můžete sjednat i výhodné financování na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JAMALL-CZ, a.s.

Prodáváme moderní nábytek od kvalitních výrobců a distributorů. Zboží máme výhodně k zakoupení také na splátky. Obstaráváme kompletní zařízení interiérů včetně šaten. Za zmínku stojí také nádherné kusy nábytku, které od nás putují do dětských pokojů. Ve výrobě máme mnoho neocenitelných zkušeností. Zákazníkům můžeme dopřát i dopravu zdarma. Kromě kamenné prodejny vedeme také eshop. Za zmínku stojí i pestrá nabídka našich interiérových doplňků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUCA CZ s.r.o.

Specializujeme se na prodej nábytku pro firmy i domácnosti. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Kromě realizace projektů vám nabídneme i doplňkové služby včetně montáže. Náš velkoobchod je útočištěm pro malé i velké firmy. Taktéž vyrábíme zboží na zakázku. Mimo jiné navrhujeme a montujeme vestavěné skříně na zakázku. Disponujeme obrovskou nabídkou kancelářského vybavení. Provádíme návrhy a realizace kompletních šaten.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EMPORIUM INTERNATIONAL, s.r.o.

V naší prodejně naleznete kvalitní a moderní nábytek s neotřelým designem. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Přizpůsobíme se vašim potřebám s velkou ochotou a péčí. K tomu u nás najdete veškeré doplňky. Za zmínku stojí také nádherné kusy nábytku, které od nás putují do dětských pokojů. Výhodně prodáváme také kancelářské nábytkové sestavy. V našem sortimentu mají své místo rovněž klasické válendy. Taktéž vyrábíme zboží na zakázku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JENA - nábytek, s.r.o.

Jsme obchodníci s nábytkem všeho druhu. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Mezi naše doprovodné služby lze zahrnout i bezplatné poradenství. Průběžně aktualizujeme také nabídku našich interiérových doplňků. Za zmínku stojí také nádherné kusy nábytku, které od nás putují do dětských pokojů. Mezi vyhledávané zboží patří také naše kancelářské vybavení. Na skladě máme také klasické válendy. Naše pestrá nabídka vlastních výrobků vás mile překvapí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASKO - NÁBYTEK, spol. s r.o.

Jsme prodejci zaměření nejenom na nábytek. Aktuální nabídku najdete na stránkách našeho eshopu. Za zmínku stojí i náš pestrý výběr svítidel a jiných doplňků. S velkou péčí vám pomůžeme zrealizovat kompletní interiér, například šatnu. Velkou pečlivost věnujeme i zakázkám na vybavení dětských pokojů. Kromě jiného nábytku nabízíme rovněž veškeré kancelářské vybavení. Hodit se vám mohou také naše dekorace, které zapadnou do každého interiéru. Kromě klasických plateb zajišťujeme i prodej na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nábytek Sladká & Sladký

Prodáváme moderní nábytek od kvalitních výrobců a distributorů. K nábytku dále prodáváme různé doplňky. Kromě toho nabízíme různé varianty nábytku do dětského pokoje. U nás naleznete vysoce kvalitní a zároveň levné válendy. Prodáváme řadu stolů s neotřelým designem. Kromě ostatního nábytku u nás nakoupíte skříně za velmi nízké ceny. V prodeji máme také židle mnoha typů a velikostí. Dále umožňujeme i nákupy na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION, s.r.o.

Provozujeme prodejnu s nábytkem, kde najdete velice kvalitní zboží. Náš nábytek splňuje nejpřísnější měřítka na kvalitu materiálu. Na přání zhotovíme i stoly na zakázku. Velmi výhodné jsou u nás také nákupy na splátky. Na první pohled vás zaujmou naše zajímavé dekorace, které jsou u nás rovněž v prodeji. U nás naleznete vysoce kvalitní a zároveň levné válendy. Máme v nabídce kancelářský nábytek s kvalitním designem. V našem sortimentu najdete také kompletní vybavení šaten.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paul nábytek, s.r.o.

V našem obchodě najdete kvalitní nábytek za příznivé ceny. Naše zboží je k dostání také v našem eshopu. Nabízíme možnost zakoupení nábytku do dětských pokojů v různých velikostech. Jistě vás také zaujme naše nabídka kancelářského nábytku. Prodáváme bytelné válendy, které vynikají dlouhou životností. U nás si můžete sjednat i výhodné financování na splátky. Naleznete u nás také nejrůznější doplňky. V našem obchodě není nouze ani o stylové doplňky v podobě věšáků a dalších interiérových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hanák Brno

Mnoho let působíme jako přední prodejci nábytku. Špičková kvalita a nízká cena vás u nás mile překvapí. Rovněž nabízíme kompletní vybavení pro šatny. Mimo jiné máme bohaté zkušenosti s realizací vestavěných skříní v různých interiérech. Možná je u nás také výroba na míru. Navrhneme pro vás ideální řešení prostřednictvím kvalitního grafického návrhu. Umožňujeme i nákupy na splátky. V prodeji máme rovněž široké spektrum druhů stolů a stolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku