Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sedací souprava

 

Spectrum Nábytek

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nábytku z kvalitních materiálů. Kvalita a profesionální přístup jsou pro nás samozřejmostí. Zvláště výhodná nabídka se týká našich sedacích vaků s ověřenou kvalitou. Také máme široký výběr nábytku a doplňků do šaten. Pomůžeme vám rovněž sehnat výbavu do dětského pokoje. Postaráme se o kompletní zařízení vaší kanceláře. Hodit se vám mohou také naše dekorace, které zapadnou do každého interiéru. U nás si můžete sjednat i výhodné financování na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KRÁSNÉ VĚCI BABICE

Jsme obchodníci s nábytkem všeho druhu. Připravili jsme pro vás také bohatou nabídku vybavení do šaten. Kromě toho vám můžeme nabídnout kvalitně vyrobené židle s krátkou dodací lhůtou. Výhodně u nás seženete rovněž skříně všeho druhu. Za příznivé ceny rovněž prodáváme designová zrcadla s ozdobnými rámy i bez. Za zmínku stojí i do detailu propracované stoly naší výroby. K nábytku dále prodáváme různé doplňky. Rovněž poskytujeme splátkový prodej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bazar nábytku Elektro bazar

Prodáváme moderní nábytek od kvalitních výrobců a distributorů. Kromě klasických plateb zajišťujeme i prodej na splátky. Prodáváme řadu stolů s neotřelým designem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DESIGN STUDIO - Černíková

Naším záměrem je prodávat kvalitní a cenově dostupný nábytek se zárukou. Také nabízíme možnost atypické výroby dle návrhu a přání zákazníka. V běžném prodeji máme i kvalitní kancelářské židle a ostatní kancelářský nábytek. Nabízíme různé druhy židlí včetně kancelářských. Dodáváme nejrůznější stoly na míru. Na první pohled vás zaujmou naše zajímavé dekorace, které jsou u nás rovněž v prodeji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JAMALL-CZ, a.s.

Prodáváme moderní nábytek od kvalitních výrobců a distributorů. Zboží máme výhodně k zakoupení také na splátky. Obstaráváme kompletní zařízení interiérů včetně šaten. Za zmínku stojí také nádherné kusy nábytku, které od nás putují do dětských pokojů. Ve výrobě máme mnoho neocenitelných zkušeností. Zákazníkům můžeme dopřát i dopravu zdarma. Kromě kamenné prodejny vedeme také eshop. Za zmínku stojí i pestrá nabídka našich interiérových doplňků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HITRA, s.r.o.

Vedeme prodejnu se všemi druhy kancelářského a bytového nábytku. Naší prioritou je špičková kvalita námi nabízeného zboží. Kromě širokého sortimentu nábytku k němu máme v prodeji také vkusné doplňky. Dále umožňujeme i nákupy na splátky. Stejně zajímavá je také naše nabídka židlí, jídelních i kancelářských. Uvedli jsme v chod i eshop pro nákupy na dálku. Za pozornost stojí naše nabídka stolů z kvalitních materiálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EMPORIUM INTERNATIONAL, s.r.o.

V naší prodejně naleznete kvalitní a moderní nábytek s neotřelým designem. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Přizpůsobíme se vašim potřebám s velkou ochotou a péčí. K tomu u nás najdete veškeré doplňky. Za zmínku stojí také nádherné kusy nábytku, které od nás putují do dětských pokojů. Výhodně prodáváme také kancelářské nábytkové sestavy. V našem sortimentu mají své místo rovněž klasické válendy. Taktéž vyrábíme zboží na zakázku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UBUD INTERIER, s.r.o.

Naším záměrem je prodávat kvalitní a cenově dostupný nábytek se zárukou. Všechno zboží prodáváme s garancí kvality a vaší spokojenosti. Velmi výhodné jsou u nás také nákupy na splátky. Za kvalitu naší výroby ručíme. Naše nabídka by nebyla kompletní bez originálních a vkusných dekorací. K sehnání je u nás také výběrový teakový nábytek. V našem maloobchodě vám nabídneme pouze kvalitní zboží. Náš sortiment zahrnují také židle s variabilním designem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ašt, spol. s r.o.

Věnujeme se obchodu s nábytkem pro každého. Vše dodáváme ve vysoké kvalitě a díky letitým zkušenostem snadno poradíme všem. Zákazníkům jsou k dispozici také různé interiérové doplňky. Možná je u nás také výroba na míru. V případě zájmu nabízíme také možnost platby na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ratanový nábytek - Iva Adámková

Zajišťujeme prodej kompletního sortimentu nábytku včetně doplňků. Zahájili jsme také velkoobchodní činnost. V prodeji máme také židle mnoha typů a velikostí. Zákazníkům můžeme dopřát i dopravu zdarma. Zabýváme se prodejem interiérových zrcadel a dalších doplňků. Mezi další vyhledávané zboží patří také naše kvalitní stoly. U nás si můžete sjednat i výhodné financování na splátky. Kromě ostatního nábytku u nás nakoupíte skříně za velmi nízké ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku