Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zrcadlo

 

Antonín Vymetálek - Atelier Alfa

Vybrané zboží u nás můžete zaplatit na splátky. Kromě jiného nábytku nabízíme klasické stoly a ostatní vybavení. Za příznivé ceny rovněž prodáváme designová zrcadla s ozdobnými rámy i bez.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spectrum Nábytek

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nábytku z kvalitních materiálů. Kvalita a profesionální přístup jsou pro nás samozřejmostí. Zvláště výhodná nabídka se týká našich sedacích vaků s ověřenou kvalitou. Také máme široký výběr nábytku a doplňků do šaten. Pomůžeme vám rovněž sehnat výbavu do dětského pokoje. Postaráme se o kompletní zařízení vaší kanceláře. Hodit se vám mohou také naše dekorace, které zapadnou do každého interiéru. U nás si můžete sjednat i výhodné financování na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KRÁSNÉ VĚCI BABICE

Jsme obchodníci s nábytkem všeho druhu. Připravili jsme pro vás také bohatou nabídku vybavení do šaten. Kromě toho vám můžeme nabídnout kvalitně vyrobené židle s krátkou dodací lhůtou. Výhodně u nás seženete rovněž skříně všeho druhu. Za příznivé ceny rovněž prodáváme designová zrcadla s ozdobnými rámy i bez. Za zmínku stojí i do detailu propracované stoly naší výroby. K nábytku dále prodáváme různé doplňky. Rovněž poskytujeme splátkový prodej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JAMALL-CZ, a.s.

Prodáváme moderní nábytek od kvalitních výrobců a distributorů. Zboží máme výhodně k zakoupení také na splátky. Obstaráváme kompletní zařízení interiérů včetně šaten. Za zmínku stojí také nádherné kusy nábytku, které od nás putují do dětských pokojů. Ve výrobě máme mnoho neocenitelných zkušeností. Zákazníkům můžeme dopřát i dopravu zdarma. Kromě kamenné prodejny vedeme také eshop. Za zmínku stojí i pestrá nabídka našich interiérových doplňků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UBUD INTERIER, s.r.o.

Naším záměrem je prodávat kvalitní a cenově dostupný nábytek se zárukou. Všechno zboží prodáváme s garancí kvality a vaší spokojenosti. Velmi výhodné jsou u nás také nákupy na splátky. Za kvalitu naší výroby ručíme. Naše nabídka by nebyla kompletní bez originálních a vkusných dekorací. K sehnání je u nás také výběrový teakový nábytek. V našem maloobchodě vám nabídneme pouze kvalitní zboží. Náš sortiment zahrnují také židle s variabilním designem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ratanový nábytek - Iva Adámková

Zajišťujeme prodej kompletního sortimentu nábytku včetně doplňků. Zahájili jsme také velkoobchodní činnost. V prodeji máme také židle mnoha typů a velikostí. Zákazníkům můžeme dopřát i dopravu zdarma. Zabýváme se prodejem interiérových zrcadel a dalších doplňků. Mezi další vyhledávané zboží patří také naše kvalitní stoly. U nás si můžete sjednat i výhodné financování na splátky. Kromě ostatního nábytku u nás nakoupíte skříně za velmi nízké ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JENA - nábytek, s.r.o.

Jsme obchodníci s nábytkem všeho druhu. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Mezi naše doprovodné služby lze zahrnout i bezplatné poradenství. Průběžně aktualizujeme také nabídku našich interiérových doplňků. Za zmínku stojí také nádherné kusy nábytku, které od nás putují do dětských pokojů. Mezi vyhledávané zboží patří také naše kancelářské vybavení. Na skladě máme také klasické válendy. Naše pestrá nabídka vlastních výrobků vás mile překvapí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASKO - NÁBYTEK, spol. s r.o.

Jsme prodejci zaměření nejenom na nábytek. Aktuální nabídku najdete na stránkách našeho eshopu. Za zmínku stojí i náš pestrý výběr svítidel a jiných doplňků. S velkou péčí vám pomůžeme zrealizovat kompletní interiér, například šatnu. Velkou pečlivost věnujeme i zakázkám na vybavení dětských pokojů. Kromě jiného nábytku nabízíme rovněž veškeré kancelářské vybavení. Hodit se vám mohou také naše dekorace, které zapadnou do každého interiéru. Kromě klasických plateb zajišťujeme i prodej na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION, s.r.o.

Provozujeme prodejnu s nábytkem, kde najdete velice kvalitní zboží. Náš nábytek splňuje nejpřísnější měřítka na kvalitu materiálu. Na přání zhotovíme i stoly na zakázku. Velmi výhodné jsou u nás také nákupy na splátky. Na první pohled vás zaujmou naše zajímavé dekorace, které jsou u nás rovněž v prodeji. U nás naleznete vysoce kvalitní a zároveň levné válendy. Máme v nabídce kancelářský nábytek s kvalitním designem. V našem sortimentu najdete také kompletní vybavení šaten.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paul nábytek, s.r.o.

V našem obchodě najdete kvalitní nábytek za příznivé ceny. Naše zboží je k dostání také v našem eshopu. Nabízíme možnost zakoupení nábytku do dětských pokojů v různých velikostech. Jistě vás také zaujme naše nabídka kancelářského nábytku. Prodáváme bytelné válendy, které vynikají dlouhou životností. U nás si můžete sjednat i výhodné financování na splátky. Naleznete u nás také nejrůznější doplňky. V našem obchodě není nouze ani o stylové doplňky v podobě věšáků a dalších interiérových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku