Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Montáž

 

Kuchyňské studio HANÁK

Jsme prodejci zaměření nejenom na nábytek. Všechno zboží prodáváme s garancí kvality a vaší spokojenosti. Vyhovíme vašim požadavkům na kvalitní nábytek za výhodné ceny. Veškeré zboží nabízíme i na splátky. Naše služby zahrnují také montáž zakázkového zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LUCA CZ s.r.o.

Specializujeme se na prodej nábytku pro firmy i domácnosti. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Kromě realizace projektů vám nabídneme i doplňkové služby včetně montáže. Náš velkoobchod je útočištěm pro malé i velké firmy. Taktéž vyrábíme zboží na zakázku. Mimo jiné navrhujeme a montujeme vestavěné skříně na zakázku. Disponujeme obrovskou nabídkou kancelářského vybavení. Provádíme návrhy a realizace kompletních šaten.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kopecký CZ, s.r.o.

Naše prodejna s nábytkem nabízí nadstandardní kvalitu za nízkou cenu. K našim doplňkovým službám patří také poradenství. Snažíme se o maximální kvalitu výrobků za příznivé ceny. Velké množství kvalitního nábytku naleznete i v našem eshopu. Orientujeme se především na velkoobchodní činnost. Možná je u nás také výroba na míru. Obstaráváme kompletní zařízení interiérů včetně šaten. Vaši pozornost si zaslouží také nabídka našich svítidel, z níž si vybere každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Krejčí - HOBBY centrum

Specializujeme se na prodej nábytku pro firmy i domácnosti. Všechen náš nábytek má vysokou kvalitu čalounění. Dále umožňujeme i nákupy na splátky. Mimo jiné jsme také zprovoznili dobře fungující eshop. Náš kompletní servis zahrnuje také kvalitní montáž. Poskytneme vám výběr kvalitního zboží přímo z výroby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denico, spol. s r.o.

Mnoho let působíme jako přední prodejci nábytku. Naše zboží se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování. Velké množství kvalitního nábytku naleznete i v našem eshopu. K výrobě používáme kvalitní materiály. Máme v nabídce kancelářský nábytek s kvalitním designem. Veškeré zboží nabízíme i na splátky. Prodáváme řadu stolů s neotřelým designem. K nábytku dále prodáváme různé doplňky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Šiška - prodej ratanového nábytku

Vedeme prodejnu se všemi druhy kancelářského a bytového nábytku. U dražšího zboží umožňujeme zákazníkům rozložit si platbu na splátky. Velmi ochotně vám také provedeme montáž. Nesmírně bohatý je také náš výběr interiérových doplňků. Hodit se vám mohou také naše dekorace, které zapadnou do každého interiéru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vladimír Mikulec - Novatronic

V naší prodejně naleznete kvalitní a moderní nábytek s neotřelým designem. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Kromě včasné dodávky také na místě zajistíme montáž. Další naší užitečnou službou je tvorba grafických návrhů interiérů na míru. Možná je u nás také výroba na míru. Disponujeme obrovskou nabídkou kancelářského vybavení. U nás máte také možnost nákupu na splátky. Z klasického nábytku, který prodáváme, jsou velmi kladně hodnocené naše skříně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Multip Moravia, s.r.o.

V naší prodejně naleznete kvalitní a moderní nábytek s neotřelým designem. Pomůžeme vám s výběrem na základě odborného poradenství. Jakožto odborníci vám nabízíme rovněž rozsáhlé znalosti z oboru. Snažíme se o maximální kvalitu výrobků za příznivé ceny. Dobře vám poslouží také naše věšáky z kvalitních materiálů a s elegantním designem. U nás si můžete sjednat i výhodné financování na splátky. Fungujeme rovněž jako eshop. V prodeji máme pouze zboží kvalitní výroby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Silvestr Vilímec - Schola - Mont - Prodej školního nábytku

V našem obchodě najdete kvalitní nábytek za příznivé ceny. Zboží máme výhodně k zakoupení také na splátky. Velmi ochotně vám také provedeme montáž. V prodeji máme rovněž široké spektrum druhů stolů a stolků. Taktéž vyrábíme zboží na zakázku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Cejp - prodej zdravotnického nábytku

Nabízíme nábytek ověřené kvality od renomovaných výrobců. Náš sortiment jsme sestavili s ohledem na co nejvyšší kvalitu zpracování. Dále zajišťujeme rovněž odbornou montáž vybraných výrobků. Taktéž vyrábíme zboží na zakázku. Vybrané zboží u nás můžete zaplatit na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku