Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Základní škola

 

ZŠ a MŠ Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Rádi Vám nabízíme pomoc našich vyškolených zaměstnanců. S naším vzděláváním získáte nové znalosti. Naše základní škola je velice prestižní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Ostrava-Poruba, Porubská

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru vzdělání. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. Naše základní škola je velice prestižní. Díky naší instituci se můžete stát skvělým fotografem. Poradíme vám, jak se neztratit v podnikání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ speciální Diakonie ČCE Ostrava

Příjemné prostředí je naším krédem. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. Zaměstnáváme jen vyškolené zaměstnance. Naši vyučující vám rádi předají své znalosti. Zdravý vývoj dětí podporujeme pestrou stravou a dodržováním pitného režimu. Cílem naší základní školy je dětem zajistit kvalitní vzdělání a podporovat je v osobním rozvoji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá ZŠ a MŠ Ostrava - Zábřeh, s.r.o.

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Seriózní zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Naše základní škola vzdělává a baví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Ostrava - Poruba, L. Štúra

Naše instituce vám zajistí kvalitní vzdělávání a to i díky příjemnému prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. V naší instituci pracují pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Naše škola je tu pro to, aby vám předala potřebné znalosti. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Vaše děti se v naší základní škole opravdu naučí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Ostrava, Klegova

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Máme pouze vyškolené zaměstnance. Našim studentům při vzdělávání zaručujeme serioznost. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Jsme instituce, která poskytuje poradenství v oblastech vzdělávání. Do naší základní školy chodí děti vždy s úsměvem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Petra Bezruče Frýdek-Místek

Naše škola s příjemným prostředím Vám je k dispozici. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci. V naší základní škole máme k dětem individuální přístup. Naše střední škola poskytuje služby na vysoké úrovni. Rádi Vám uvaříme v naší jídelně. Náplní naší družiny jsou mimoškolní aktivity. Přímo u nás můžete využít služby fotografa..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Mosty u Jablunkova

Příjemné prostředí je naším krédem. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. Přesvědčte se o ochotě zaměstnanců naší školy. Spolehněte se na nás, na odborníky znalé v oboru vzdělávání. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství. Pouze vyškolení zaměstnanci jsou pro vás zárukou kvality. Źáky naší základní školy učíme nejenom základním vědomostem, ale i konfrontaci s vrstevníky a řešení problémů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Ostrava-Poruba J. Šoupala

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. S našimi znalostmi můžete počítat kdykoli budete potřebovat. Jsme základní škola s kvalifikovanými zaměstnanci. U nás se můžete najíst v příjemném prostředí školní jídelny. Pokud potřebujete více času na svou práci, můžete své dítě umístit do naší družiny. Jsme tím správným místem, pokud se chcete stát fotografem. Neváhejte s návštěvou naší kvalitně vybavené knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím Hnojník

Vzdělávací služby v příjemném prostředí. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně. Kvalita vzdělávání je pro nás důležitá, a tak u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. S naším vzděláváním získáte nové znalosti. Pracovníci naší základní školy se těší na Vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku