Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pěvecký soubor

 

Radek Hajduch - Taneční a pěvecký soubor.

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Spolehněte se na naše cenné rady. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec. I vy můžete vidět náš pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel - jednota Praha 2

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Náš divadelní soubor je zde pro vás. Poskytujeme zázemí pěveckému souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Mikulovsko, o.p.s.

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Turistice se věnujeme opravdu naplno. Přijďte si k nám zahrát kuželky. Vzdělávání poskytujeme všem našim členům. Pěvci z našeho spolku mají vlastní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horácký soubor písní a tanců Vysočan

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. I vy můžete vidět náš pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Kyjov

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Ochota poradit je pro nás základ. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Věnujeme se vedení pěveckého souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obnova kulturního dědictví údolí Desné - Sdružení pro rozvoj regionu

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Připravujeme různá zájmová setkávání. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky. Pěvci z našeho spolku mají vlastní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orelská župa Jana Valeriála Jirsíka

Pořádáme sdružení podobných lidí. Záležitosti řešíme ochotně. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Náš divadelní soubor je zde pro vás. Zpěv nám není cizí a také proto máme vlastní pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Effatha, o.p.s.

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Naši zpěváci založili také populární pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Effatha, o.p.s.

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Nabízíme příležitosti k setkávání. Představujeme pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku