Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Divadelní soubor

 

Klub přátel umění v České republice

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav. Přijďte si k nám také zahrát kuželky. Jelikož se věnujeme divadlu, tak provozujeme divadelní soubor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldstars o.s.

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici. Náš divadelní soubor je zde pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel - jednota Praha 2

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Náš divadelní soubor je zde pro vás. Poskytujeme zázemí pěveckému souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo HUDRADLO, studio tvořivé dramatiky

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách. Jsme sdružení herců provozujících divadelní soubor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo Regina

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Věnujeme se divadlu a provozujeme úspěšný divadelní soubor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní soubor Jana Honsy Karolinka

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Našim radám můžete věřit. Pro všechny nabízíme ochotu. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek. Jelikož se věnujeme divadlu, tak provozujeme divadelní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo Jiříkovo vidění

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Staňte se členem našeho divadelního souboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo V.A.D.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Ochotně spolupracujeme. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Náš divadelní soubor je zde pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orelská župa Jana Valeriála Jirsíka

Pořádáme sdružení podobných lidí. Záležitosti řešíme ochotně. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Náš divadelní soubor je zde pro vás. Zpěv nám není cizí a také proto máme vlastní pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaměřujeme se na nohejbal. Největším koníčkem našich členů je aktivní turistika. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost. Hlavní činností našeho sdružení je házená. S námi vás budou kuželky bavit. Provozujeme spolek pro milovníky tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku