Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Folklorní soubor

 

Soubor lidových písní a tanců Valašský vojvoda Kozlovic

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Těšíme se na společné setkávání. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Přidejte se k našemu folklornímu souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Management destinace Moravský kras a okolí, o.p.s. - Sdružení pro rozvoj regionu

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Sdružujeme všechny, které zajímá architektura. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek. Jsme sdružení milovníků tradic a máme svůj vlastní folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní soubor Lipovjan

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Jedině my vám dobře poradíme. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Naší hlavní činností je vedení folklorního souboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Javorník Brno - folklorní soubor

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Zabýváme se poradenskými službami. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku. Provozujeme velmi známý folklorní soubor. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Region Podluží

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Věnujeme se architektuře a všemu, co s ní souvisí. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy. Vedeme známý folklorní soubor. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní sdružení České republiky

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky. Představujeme folklorní soubor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní soubor Morava, o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Věnujeme se také poradenské činnosti. Nabízíme příležitosti k setkávání. Jsme sdružení milovníků tradic a máme svůj vlastní folklorní soubor. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Maleníček

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Je pro vás připraveno i poradenství. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. I vy se můžete stát součástí našeho folklorního souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní soubor Trnka - občanské sdružení

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Odpovídáme za serioznost. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Nabízíme vám různé poradenské služby. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Zajímáme se o tradice a provozujeme vlastní folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec spisovatelů

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Těšíme se na Vás na našem táboře. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky. Provozujeme velmi známý folklorní soubor. Sdružujeme judisty ze širokého okolí. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku