Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Neslyšící

 

Centrum denních služeb pro sluchově postižené

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky. Jako náš člen oceníte služby v rámci vzdělávání. Náš spolek sdružuje neslyšíčí občany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR, Krajská organizace Moravskoslezského kraje

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. Připravujeme pro vás skvělé tábory. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. V našem sdružení se zaměřujeme na pomoc neslyšícím občanům. Naším posláním je práce s nedoslýchavými a snaha usnadnit jim běžný život..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie neslyšících Brno

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Turistice se věnujeme opravdu naplno. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky florbalu. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí. Aktivně se věnujeme práci s neslyšícími. Pokud jste milovníkem juda, přidejte se k našemu spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská jednota neslyšících

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Jsme vždy ochotni pomoci. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Náš spolek je určen pro všechny neslyšící..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚAMK - AMK neslyšících Praha

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Jsme velice ochotnou organizací. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Věnujeme se také poradenské činnosti. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Jsme zaměření na práci s neslyšícími..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace svazu neslyšících a nedoslýchavých v ČR

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Jednáme seriozně. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Aktivně se věnujeme práci s neslyšícími..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR Krajská organizace Jihomoravského kraje

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na naše zájmové tábory jen tak nezapomenete. Kuželky s námi může hrát každý. Pomoc neslyšícím bereme jako poslání. Jsme zde pro všechny nedoslýchavé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská jednota neslyšících, občanské sdružení

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Je pro vás připraveno i poradenství. Naším hlavním posláním je pomoc neslyšícím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plzeňská unie neslyšících

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Členové našeho spolku se sdružují za účelem pomoci neslyšícím spoluobčanům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚAMK - AMK neslyšících Praha

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Smyslem existence našeho sdružení je usnadnit neslyšícím jejich každodenní život..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku