Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Florbal

 

Turistický oddíl mládeže 7504 ČTVERKA

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojeďte s námi i na tematický tábor. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie neslyšících Brno

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Turistice se věnujeme opravdu naplno. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky florbalu. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí. Aktivně se věnujeme práci s neslyšícími. Pokud jste milovníkem juda, přidejte se k našemu spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Třebenice

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Úspěchy našich nohejbalistů mluví za vše. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost. Sdružujeme všechny, kteří milují florbal. Zahrajte si u nás tenis jen pro radost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Skútr klub v AČR

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. V našem sdružení preferujeme serioznost Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal. Náš spolek se zabývá především florbalem. Jsme hráči kuželek. Pokud milujete hokej, neváhejte a přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československé hnutí speciálních olympiád

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se scházejí gymnasté a gymnastky z celého okolí. Jsme zde pro všechny milovníky florbalu. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky. Naučíme Vás i Vaše děti hrát tenis. Pokud milujete hokej, neváhejte a přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace školních sportovních klubů ČR Hodonín

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují nohejbal. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně. Zajišťujeme provoz spolku tenisových nadšenců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Hulín

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Snažíme se o aktivní program na našich táborech. Pro všechny milovníky florbalu funguje náš spolek. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Zlín

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Z našeho tábora se Vašim dětem nebude chtít domů. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Dolní a Horní Loučky

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Skvělé tábory jsou připraveny speciálně pro vás. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Valašské Klobouky

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Zúčastněte se společných setkání. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zabavíme Vaše děti i na letním táboře. Každý, kdo miluje florbal, si oblíbí činnost našeho spolku. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku