Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Turistika

 

BikeSports o.s.

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Sdružujeme všechny možné sportovní, zábavní i zájmové spolky. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický klub Synthesia Pardubice

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Užijte si turistiku s naším spolkem. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Mimoň

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Užijte si turistiku s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Polička

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Naše instituce nabízí také poradenství. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistika na koni

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Seriózní chování je pro nás zásadní. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Spolek byl vytvořen pro všechny milovníky turistiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů při TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Nabízíme Vám i poradenství. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblast Klubu českých turistů Plzeňského kraje

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Získejte naše seriózní služby. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš spolek je určen všem, kteří milují turistiku. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vodácký klub Jihlava

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vladimír Zíta- turistický klub

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naší největší zálibou je turistika. Nechte se s námi pohltit kuželkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Přijďte na některá naše setkávání. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku