Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Turistika

 

Euroregion Pomezí Čech, Moravy a Kladska - Euroregion Glacensis

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme klub aktivních turistů. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Hustopečsko

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Organizujeme společná setkávání. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota MEZ Brno

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Komín

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Sdružujeme zdatné hráče i fanoušky tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brněnské tělovýchovné sdružení

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Libeň

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dobřív

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Náš přístup je seriozní. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká obec sokolská, tělocvičná jednota Sokol Radotín

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naše organizace sdružuje nadšence do gymnastiky. V našem svazu je mnoho aktivních turistů. Nechte se s námi pohltit kuželkami. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Turista Kostelec nad Orlicí

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Naši členové jsou velmi ochotní. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický oddíl Kletr - Turistický

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Připravujeme i letní tábory. Největším koníčkem našich členů je aktivní turistika. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku