Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Turistika

 

Místní organizace Českého rybářského svazu Poběžovice

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Z Vašeho dítěte uděláme pravého skauta. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beskydčan

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš spolek je určen pro všechny milovníky architektury. Naší největší zálibou je turistika. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekologické sdružení - Společnost pro trvale udržitelný život

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekologické sdružení - Cyklistika a energie budoucnosti

Zabýváme se sdružením lidí. Na naší serióznosti si zakládáme. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Jsme místem pro různá setkávání. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liga Lesní Moudrosti - The Woodcraft League

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Vše řešíme s ochotou. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Čejka Veselí nad Moravou

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Pojeďte s námi i na tematický tábor. Náš spolek funguje pro každého vášnivého skauta. Náš spolek je určen všem, kteří milují turistiku. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, 96. středisko SCARABEUS Praha

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Snažíme se o aktivní program na našich táborech. Přihlaste své děti do skauta. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Bohemians Praha

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Pokud máte rádi gymnastiku, přidejte se k nám. Náš spolek je určen všem, kteří milují turistiku. Náš tenisový klub je Vám otevřen. Jsme zaběhnutý hokejový svaz s mnohaletou tradicí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Lokomotiva-Ingstav

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí. Všichni, kteří milují tenis, najdou místo v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub policie Kometa Brno

Naše sdružení spojuje lidi. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Spoléháme se na serioznost. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Největším koníčkem našich členů je aktivní turistika. S námi vás budou kuželky bavit. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku