Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Turistika

 

Český rybářský svaz, místní organizace Praha 6

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Zajišťujeme také různá setkávání. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Z Vašeho dítěte uděláme pravého skauta. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Tachov

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Práci našeho spolku ocení každý skaut. Naší největší zálibou je turistika. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Praha 2

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Věnujeme se také poradenské činnosti. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naučíme mladé skauty sžívat se s přírodou. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují turistiku. Přijďte k nám na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace - Jinonice

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Z Vašeho dítěte uděláme pravého skauta. Spolek byl vytvořen pro všechny milovníky turistiky. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace se sídlem v Praze 5 - Chuchli

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jako pravý skaut musíte být součástí našeho spolku. Náš zavedený spolek je tu pro všechny, kteří milují turistiku. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Praha 2

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pokud jste vášnivý skaut, oceníte práci našeho spolku. Největším koníčkem našich členů je aktivní turistika. Zkuste si u nás zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Říčany

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naši členové jsou pouze vášniví skauti. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku. Zveme všechny fanoušky kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Úvaly

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Nabízíme možnost setkávání. Staňte se i vy členem některých z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Každý vášnivý skaut ocení naši práci. Spolek byl vytvořen pro všechny milovníky turistiky. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Naši skauti budou znát hodnoty přírody. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Tehov

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Každý skaut bude chtít být naším členem. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku. K dispozici máme vlastní kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku