Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Turistika

 

Klub českých turistů Bystřice pod Hostýnem

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Tábor

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Součástí naší činnosti je také poradenství. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Užijte si na našem táboře. Pokud milujete turistiku, přidejte se k nám. Přijďte si k nám také zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Frýdlant n. O.

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují turistiku. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České centrum pro strategická studia

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub svobodných demokratů Rokycany

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme klub aktivních turistů. Pořádáme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spondea při ČČK Brno, o.p.s.

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám. K dispozici máme vlastní kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bicybo

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. Pokud milujete turistiku, přidejte se k nám. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Management destinace Moravský kras a okolí, o.p.s. - Sdružení pro rozvoj regionu

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Sdružujeme všechny, které zajímá architektura. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek. Jsme sdružení milovníků tradic a máme svůj vlastní folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAS Moravský kras- Sdružení pro rozvoj regionu

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Obraťte se na naše odborné poradenství. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V našem svazu je mnoho aktivních turistů. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu. Členové našeho sdružení se věnují tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eurobeskyd, o.p.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Důležité pro nás je seriozní jednání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku