Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Turistika

 

Klub českých turistů Hodonín

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Náš skaut připraví všechny děti na život. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Vsetín

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Setkávání jsou naší prioritou. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Jihočeské cyklostezky

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Přátelé evropských vrcholů

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme klub aktivních turistů. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Praha

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jako pravý skaut musíte být součástí našeho spolku. Pokud milujete turistiku, přidejte se k nám. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český alpinistický klub

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Prvořadá je pro nás serioznost. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čechie B.V.B., spol. s r.o.

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Seriózní chování je pro nás zásadní. Součástí naší činnosti je také poradenství. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický oddíl mládeže 7504 ČTVERKA

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojeďte s námi i na tematický tábor. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů zdravotně postižených Elán

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Naše organizace je velice seriózní. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Náš spolek je určen všem, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOM 7331 Vsetín

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Srdečně Vás zveme na náš tábor. Jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku