Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Turistika

 

Občanské sdružení Sojka - Společnost pro obnovu jesenické krajiny

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Serioznost je u nás prvořadá. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 9901 Čmoudík

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Slibujeme Vám seriózní jednání. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Srdečně Vás zveme na náš tábor. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Dobruška

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Organizujeme společná setkávání. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Turistice se věnujeme opravdu naplno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Donocykl Vysoké Mýto

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Sázíme rovněž na poradenství. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. V našem svazu je mnoho aktivních turistů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

o.s. Naboso

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karpatria - společnost pro rozvoj turistiky

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace turistických oddílů mládeže České republiky, Kamarádi

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Věřte naší serioznosti. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Na našem táboře můžete strávit příjemné chvíle. Jsme klub aktivních turistů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace turistických oddílů mládeže ČR, TOM 430 Ještěrky

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Zaručíme Vám serióznost jednání. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Zabýváme se poradenskými službami. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. DP m.Olomouc

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Spolek byl vytvořen pro všechny milovníky turistiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní chodec, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Připravíme poradenství na míru. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Turistice se věnujeme opravdu naplno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku