Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Turistika

 

Svazeb obcí Podhůří Železných hor

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš skaut organizuje různé schůzky, akce, výlety i tábory. Členové našeho profesního sdružení jsou hlavně architekti, protože se zajímáme o architekturu. V našem svazu je mnoho aktivních turistů. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení obcí Mikroregionu Litomyšlsko - Desinka

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme klub aktivních turistů. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí Východní Krkonoše

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie zdravotně postižených sportovců České republiky

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Spolek byl vytvořen pro všechny milovníky turistiky. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jizerské hory - turistický region Liberecko, Jablonecko, Frýdlantsko a Tanvaldsko

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Náš spolek je určen pro všechny milovníky gymnastiky. Naší největší zálibou je turistika. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolný svazek obcí - Mikroregion Frýdlantsko- Sdružení měst a obcí

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku. Přijďte si k nám zahrát kuželky. Prioritou našeho spolku je vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz kanoistů

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš zavedený spolek je tu pro všechny, kteří milují turistiku. Aktivně se věnujeme hraní kuželek. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz tělesně postižených sportovců

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují turistiku. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Jsme hráči kuželek. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky tenisu. Pokud milujete hokej, neváhejte a přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kraj Smetany a Martinů

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Horní Lhota

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Kuželky s námi může hrát každý. Provozujeme spolek pro milovníky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku