Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Turistika

 

Česko-lotyšský klub

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Euroregion Praděd - česká část

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Svým členům nabízíme společné setkávání. Naše rady vám v mnohém pomohou. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luhačovské Zálesí, o.p.s.

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. K dispozici máme vlastní kuželky. U nás se dočkáte i kvalitního vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastenecký poutník

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Poskytneme vám také poradenství. Iniciujeme společná setkávání. Ochotně spolupracujeme. Náš spolek je velice seriózní. Náš spolek je určen všem, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Region Karlštejnsko

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Hlavním těžištěm zájmů našich členů je architektura. Naší největší zálibou je turistika. Vedeme oddíl kuželek. Sdružujeme všechny se zájmem o šachy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beskydy - Valašsko regionální agentura cestovního ruchu

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sdružujeme všechny, které zajímá architektura. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují turistiku. Sdružujeme všechny se zájmem o paragliding. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel lidové kultury Kašava

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Naši členové mají možnost společného setkávání. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. V našem svazu je mnoho aktivních turistů. U nás se hrají kuželky. Sdružujeme všechny příznivce tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ENVIC, občanské sdružení

Vítá vás naše sdružení lidí. Najdete u nás i poradenství. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naučíme mladé skauty sžívat se s přírodou. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky. Vzdělávání poskytujeme všem našim členům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz - místní organizace Štěchovice

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. V našem skautu se Vaše děti naučí mnoho praktických věcí do života. Naší největší zálibou je turistika. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Nové Hrady

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Nabízíme Vám i poradenství. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Každý skaut najde místo v našem spolku. Jsme klub aktivních turistů. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku