Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Turistika

 

Asociace TOM ČR, TOM 4302 SIRIUS

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Pro všechny nabízíme ochotu. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Z Vašeho dítěte uděláme pravého skauta. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku. Provozujeme spolek hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOM Jestřábi Dubeč

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Sdružujeme všechny možné sportovní, zábavní i zájmové spolky. I vy můžete využít naše skvělé tábory. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám. Jsme hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 1303 MARACAIBO

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Náš zavedený spolek je tu pro všechny, kteří milují turistiku. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub cestovatelů Hanzelky a Zikmunda Globe Prosiměřice

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš spolek je určen všem, kteří milují turistiku. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 20603 Svišti

Podporujeme sdružení lidí. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Zabýváme se pořádáním táborů. Užijte si turistiku s naším spolkem. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karpatria - společnost pro rozvoj turistiky

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů OKČT Krnov

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naší největší zálibou je turistika. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický oddíl mládeže Zlaté šípy

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Na našich táborech je vždy připraven pestrý program. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Naši členové jsou velmi ochotní. Nabízíme možnost společného setkávání. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů oblast Jižní Čechy

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Odpovídáme za serioznost. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku