Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Fotbalový oddíl

 

KMS Juventus Bruntál, o.s.

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují tanec. Jsme zavedený svaz hráčů hokeje. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky tenisu. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku. Florbal je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku. Náš spolek je určen všem, kteří milují turistiku. Jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Chvalčov

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Naší hlavní činností je vedení fotbalového oddílu. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odbor přátel Sportovního klubu Slavia Praha v Brandýse nad Orlicí

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Odpovídáme za serioznost. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Představujeme fotbalový oddíl. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní fotbalový svaz v Přerově

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Hlavní činností je pro nás provoz fotbalového oddílu. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek. V rámci našeho spolku poskytujeme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slavoj Úštěk

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Iniciujeme společná setkávání. Hlavní činností je pro nás provoz fotbalového oddílu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Kojice

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Náš fotbalový oddíl sdružuje všechny zájemce o tento sport. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bor

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Pro všechny nadšené sportovce je zde náš fotbalový oddíl. Provozujeme sportovní činnost. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bor

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Naší hlavní činností je vedení fotbalového oddílu. Poskytujeme sportovní činnost. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Hlavní činností je pro nás provoz fotbalového oddílu. Organizujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vlkov

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Přidejte se k našemu fotbalovému oddílu. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku