Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Skaut

 

Asociace TOM ČR, TOM 4302 SIRIUS

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Pro všechny nabízíme ochotu. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Z Vašeho dítěte uděláme pravého skauta. V našem spolku uvítáme všechny, kteří milují turistiku. Provozujeme spolek hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Hodonín

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Náš skaut připraví všechny děti na život. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Praha

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jako pravý skaut musíte být součástí našeho spolku. Pokud milujete turistiku, přidejte se k nám. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel Jaroslava Foglara

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. V nabídce aktivit našeho spolku jsou i dětské tábory. Naučíme mladé skauty sžívat se s přírodou. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Braník

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš spolek funguje pro každého vášnivého skauta. Spolek byl vytvořen pro všechny milovníky turistiky. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Praha 7

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Každý vášnivý skaut ocení práci našeho spolku. Největším koníčkem našich členů je aktivní turistika. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Uhříněves

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Náš svaz se věnuje skautům i skautkám. Jsme klub aktivních turistů. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Čakovice

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám jsou k dispozici. V našem skautu se Vaše děti naučí mnoho praktických věcí do života. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují turistiku. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Jsme zde pro všechny milovníky skautu. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují turistiku. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Záběhlice

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. V našem skautu se Vaše děti naučí mnoho praktických věcí do života. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku