Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tábor

 

Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Plesná

Vítejte v našem sdružení lidí. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Na našich táborech je prostor pro vaše koníčky. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 4338 K.T.O.

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Naši činnost tvoří také poradenství. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Jednáme seriozně. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Organizujeme různé tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASociace tom ČR, TOM 21001 S.T.A.N.

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Přinášíme také možnost zajištění tábora. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOM Jestřábi Dubeč

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Sdružujeme všechny možné sportovní, zábavní i zájmové spolky. I vy můžete využít naše skvělé tábory. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám. Jsme hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOM 0412 Kasiopea

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Poskytujeme servis včetně poradenství. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Z našeho tábora se Vašim dětem nebude chtít domů. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 20603 Svišti

Podporujeme sdružení lidí. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Zabýváme se pořádáním táborů. Užijte si turistiku s naším spolkem. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický oddíl mládeže Zlaté šípy

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Na našich táborech je vždy připraven pestrý program. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Halenkov

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na našich táborech děti získají nové přátele. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technická přestávka, o.s.

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Organizujeme společná příjemná setkání. Srdečně Vás zveme na náš tábor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický oddíl mládeže 7504 ČTVERKA

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojeďte s námi i na tematický tábor. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku