Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení rodičů

 

NOEMA - Sdružení rodičů a přátel Múzické školy Ostrava - Mariánské Hory

Zabýváme se sdružením lidí. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Věřte naší serioznosti. Uvítáme Vás při společném setkávání. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Hlavní činností našeho spolku je sdružovat rodiče. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů Montessori

Pořádáme sdružení podobných lidí. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Hlavní činností našeho spolku je sdružovat rodiče. Soustředíme se na vzdělávání dětí. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek. V rámci našeho spolku poskytujeme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub rodičů při MŠ Mazourova 2

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Vše řešíme ochotně. Smyslem našeho sdružení je sdružovat rodiče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel diabetických dětí v ČR

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Nabízíme společná setkávání. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sdružujeme rodiče ze širokého okolí. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel školy při ZŠ Mládí

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Přidejte se ke sdružení rodičů i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel dětí a školy při ZUŠ Zruč nad Sázavou

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Důležité pro nás je seriozní jednání. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Sdružování rodičů je hlavním posláním naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel Obchodní akademie Česká Lípa, občanské sdružení

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Nabízíme možnost poradenství. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Přidejte se ke sdružení rodičů i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel dětí při ZŠ Kravaře - Kouty

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Získejte naše seriózní služby. Přidejte se ke sdružení rodičů i vy. Prioritou našeho spolku je vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel dětí a školy při ZŠ v Čelákovicích

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Představujeme sdružení rodičů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel školy při 2. Základní škole v Českém Brodě

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Představujeme sdružení rodičů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku