Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Katastrální úřad

 

Katastrální pracoviště Klatovy

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše požadavky. Sledujte úřední hodiny během kterých máme otevřeno. Jednáme ochotně a rychle. Spolehněte se na to, že Vaše žádost bude vyřízena. Ochotně pro vás vyřídíme i jakékoli stížnosti. Poradenské služby vám jako našemu klientovi poskytujeme automaticky. Využijte služeb našeho katastrálního úřadu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální pracoviště Plzeň-město

V rámci pravomocí našeho státního úřadu poskytujeme občanům jisté služby. Naše odborníky můžete oslovit kdykoli během úředních hodin. Naši úředníci mají v popisu práce i vyřizování Vašich žádostí. Poradenské služby jsou vám na našem úřadě také k dispozici. Neváhejte se obrátit na náš katastrální úřad v oblasti katastru nemovitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální pracoviště Kralovice

Náš státní úřad je tu pro veřejnost. Naše státní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Jsme organizací, která zabezpečí vyřízení vašich žádostí. U nás je vždy otevřeno během úředních hodin. Všem občanům nabízíme možnost poradenství. Náš katastrální úřad vám vyřídí záležitosti ohledně pozemků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální pracoviště Domažlice

Náš státní úřad neustále zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb. Při vyřizování stížností jsme spravedliví. U nás můžete očekávat úspěšné vyřizování vašich žádostí. Své služby vám nabízíme vždy během úředních hodin. Představitelé naší státní organizace jsou při jednání velice ochotní. Poradenské služby jsou vám na našem úřadě také k dispozici. V případě potřeby navštivte náš katastrální úřad, který vám pomůže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zeměměřický a katastrální inspektorát v Brně

K fungování státu napomáhají i státní úřady. Bližší informace vám poskytnou naši pracovníci během otevíracích úředních hodin. Svou stížnost můžete podat na příslušné oddělení, které je vyřizuje. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s radami ohledně fungování státní správy. Ochotně se vám budeme věnovat v úředních hodinách. Vyřizujeme všechny přijaté žádosti. Přihlaste nový pozemek na našem katastrálním úřadě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS státních orgánů a organizací, Katastrální úřad

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci s Vašimi požadavky. Náš úřad zajišťuje také poradenství. Na ochotu našich úředníků se můžete spolehnout. Sepisujeme a vyřizujeme vaše žádosti. V případě potřeby neváhejte navštívit náš katastrální úřad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální úřad pro Vysočinu

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše náležitosti. Všechny státní úřady mají otevřeno jen v době úředních hodin. Jsme organizací, která zabezpečí vyřízení vašich žádostí. Poradenské služby vám jako našemu klientovi poskytujeme automaticky. Náš katastrální úřad vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální úřad pro Olomoucký kraj

Náš státní úřad se zaměřuje na služby občanům. Na ochotu zaměstnanců naší státní organizace se můžete spolehnout. Poradenské služby vám jako našemu klientovi poskytujeme automaticky. Pomůžeme vám kdykoli během úředních hodin. Dveře našeho katastrálního úřadu vám jsou otevřené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální úřad pro Ústecký kraj

Zabýváme se provozem státního úřadu. Ochotně vám pomůžeme s řešením vašich záležitostí. Přijďte k nám také využít služeb odborného poradenství. Vyřizujeme všechny přijaté žádosti. Vaši stížnost přijmeme, vyřídíme, posoudíme a sdělíme vám konečný výsledek. Dveře našeho katastrálního úřadu vám jsou otevřené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální úřad pro Zlínský kraj

Poskytujeme služby státního úřadu. Snažíme se o kladné vyřizování žádostí. Během úředních hodin jsme připraveni vám pomoci. Ochotně pro vás vyřídíme i jakékoli stížnosti. V případě potřeby navštivte náš katastrální úřad, který vám pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku