Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sociální služba

 

Sociální služby města Třince

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Jsme odborníky na sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Naše organizace poskytuje sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Poruba

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Poskytujeme odbornou pečovatelskou službu. Poskytujeme sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro osoby se zdravotním postižením Milíře

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Rádi vám nabídneme naše sociální služby. Zajišťujeme služby pro mentálně postižené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bobelovka - centrum pobytových a ambulantních sociálních služeb

Pomůžeme Vám s ochranou pracovních, případně sociálních práv. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Náš denní stacionář vám je k dispozici. Jsme odborníky na sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sluneční domov - místní organizace SPMP, Praha 9

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Poskytujeme kvalitní sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby Města Kroměříže

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Spolehněte se na náš denní stacionář. Naše organizace poskytuje sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Tachov

V rámci naší organizace se dozvíte vše potřebné v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Jsme odborníky na sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava

Naše organizace skvěle rozumí ochraně sociálních a pracovních práv. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V rámci naší organizace poskytujeme sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Benjamín

Využijte naši pomocnou ruku v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše sociální organizace je velice ochotná. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Naše organizace poskytuje sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku