Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pečovatelská služba

 

Centrum sociálních služeb Poruba

Vyzkoušejte služby naší organizace na ochranu sociálních a pracovních práv. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Poskytujeme odbornou pečovatelskou službu. Poskytujeme sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horizont-penzion pro seniory,středisko Diakonie a misie Církve československé husitské

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Naše pečovatelská služba vám je k dispozici. Využijte náš denní stacionář..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby Města Milevska

Zabýváme se ochranou sociálních a pracovních práv. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Rádi vám poskytneme kvalitní pečovatelskou službu. Nabízíme spolehlivé sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče Lidmaň

Naše organizace skvěle rozumí ochraně sociálních a pracovních práv. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Nabízíme pečovatelskou službu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko sociálních služeb Chlumec nad Cidlinou, o.p.s.

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Spolehněte se na služby našeho poradenství v rámci naší instituce. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Poskytujeme sociální služby včetně vyřizování žádostí. Na naši pečovatelskou službu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko sociálních služeb Městské části Praha 9

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Naše pečovatelská služba je velice spolehlivá. Zprostředkujeme sociální služby na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské středisko sociálních služeb Oáza Nové Město nad Metují

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Využijte naší nabídky pečovatelské služby. Zaměřujeme se na provozování denního stacionáře. Využijte nabídky našich sociálních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Linka sociální pomoci

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit. Využijte naši pečovatelskou službu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Kojetín

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Nabízíme pečovatelskou službu. Poskytujeme sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pontis Šumperk, o.p.s.

Naše organizace skvěle rozumí ochraně sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Nabízíme seriozní jednání v naší organizaci a pomoc při vyřizování vašich žádostí. Rádi vám poskytneme kvalitní pečovatelskou službu. Neváhejte navštívit náš denní stacionář. V rámci naší organizace poskytujeme sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku