Nepřehlédněte

Výdej občanských průkazů

 

ÚMČ Praha 6 - Odbor výstavby

Rádi Vám pomůžeme v rámci služeb naší samosprávy. Objednejte si u nás stavební dozor. Potřebujete-li vydat stavební povolení, navštivte náš stavební úřad. Různá povolení ke stavbě získáte na našem stavebním úřadě. Naší hlavní poskytovanou službou je výdej cestovních dokladů. Zaměřujeme se na vydávání občanských průkazů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 7 - Odbor výstavby a územního rozhodování

Věnujeme se spolehlivému řízení samosprávy. Přijďte si k nám sjednat odborníky na stavební dozor. Bez stavebního povolení se neobejde žádná stavba, proto vám jej ochotně vydáme. Zabýváme se výdejem vašich cestovních dokladů. Zabýváme se výdejem občanských průkazů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 8 - Odbor výstavby

Nabízíme Vám veškeré služby naší samosprávy. Zajišťujeme stavební a technický dozor na stavbách. Vyhněte se pokutám za nelegální stavbu a přijďte si k nám pro stavební povolení. Náš stavební úřad poskytuje různé služby v oblasti stavby. Naší hlavní poskytovanou službou je výdej cestovních dokladů. Na našem úřadě vydáváme občanské průkazy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 14 - Odbor výstavby a dopravy

Disponujeme vlastní samosprávou. Jako samospráva jsme vám k dispozici, je otevřeno během úředních hodin. Potřebujete-li rekonstruovat nebo stavět, přijďte si k nám pro stavební povolení. Naší hlavní poskytovanou službou je výdej cestovních dokladů. Zabýváme se výdejem občanských průkazů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 3 - Odbor výstavby

Naše samospráva pečuje o všestranný rozvoj svého území a potřeby svých občanů. Pro naše zaměstnance je ochota prioritou. Náš úřad má otevřeno pro občany během úředních hodin. Zabýváme se výkonem stavebního dozoru. Přineste nám žádost o stavební povolení a my vám jej vydáme. Naší hlavní poskytovanou službou je výdej cestovních dokladů. Zabýváme se výdejem občanských průkazů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha - Kolovraty - Odbor výstavby a dopravy

Součástí naší aktivity je zajišťování samosprávy. Vyřizujeme potřebná stavební povolení. Využijte služeb našeho stavebního úřadu. Naší hlavní poskytovanou službou je výdej cestovních dokladů. V kanceláři našeho úřadu vám vydáme občanský průkaz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 5 - Odbor výstavby

Přinášíme služby důležitých úřadů samosprávy. Během úředních hodin máme otevřeno pro přijímání návštěv. Zabýváme se výkonem stavebního dozoru. Potřebujete-li rekonstruovat nebo stavět, přijďte si k nám pro stavební povolení. Náš stavební úřad poskytuje různé služby v oblasti stavby. Zabýváme se výdejem vašich cestovních dokladů. V našem úřadu můžete zažádat o vydání občanského průkazu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMO Ostrava - Hrabová - Odbor stavebně správní

Naše samospráva je spravována zastupitelstvem. Na našem úřadě budete ochotně přijati našimi pracovníky. Vyhněte se pokutám za nelegální stavbu a přijďte si k nám pro stavební povolení. Naší hlavní poskytovanou službou je výdej cestovních dokladů. U nás vydáváme občanské průkazy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mokrá-Horákov - obecní úřad

Řídíme samosprávu. Náš stavební úřad poskytuje různé služby v oblasti stavby. V naší knihovně najdete knihy různých témat. Zajištění sociálních dávek. Zabýváme se výdejem vašich cestovních dokladů. Naše oddělení vydává občanské průkazy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad městské části Praha 15

V naší samosprávě se staráme o veřejné zájmy. Na našem odboru zpracováváme všechny informace ohledně živnosti. Rádi pro Vás zajistíme služby Czech Point. Jako samospráva se soustředíme na sociální dávky. Zabýváme se výdejem vašich cestovních dokladů. Potřebujete-li vydat občanský průkaz, můžete o něj zažádat u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku