Nepřehlédněte

Stavební povolení

 

ÚMČ Praha 2 - Odbor výstavby

Využijte toho, že nabízíme služby naší samosprávy. Pro veřejnost máme otevřeno během úředních hodin. Na našem úřadě vyřizujeme žádosti všem občanům bez rozdílu. Zakládáme si na ochotném jednání se všemi zákazníky. Potřebujete-li vydat stavební povolení, navštivte náš stavební úřad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 6 - Odbor výstavby

Rádi Vám pomůžeme v rámci služeb naší samosprávy. Objednejte si u nás stavební dozor. Potřebujete-li vydat stavební povolení, navštivte náš stavební úřad. Různá povolení ke stavbě získáte na našem stavebním úřadě. Naší hlavní poskytovanou službou je výdej cestovních dokladů. Zaměřujeme se na vydávání občanských průkazů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 7 - Odbor výstavby a územního rozhodování

Věnujeme se spolehlivému řízení samosprávy. Přijďte si k nám sjednat odborníky na stavební dozor. Bez stavebního povolení se neobejde žádná stavba, proto vám jej ochotně vydáme. Zabýváme se výdejem vašich cestovních dokladů. Zabýváme se výdejem občanských průkazů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 8 - Odbor výstavby

Nabízíme Vám veškeré služby naší samosprávy. Zajišťujeme stavební a technický dozor na stavbách. Vyhněte se pokutám za nelegální stavbu a přijďte si k nám pro stavební povolení. Náš stavební úřad poskytuje různé služby v oblasti stavby. Naší hlavní poskytovanou službou je výdej cestovních dokladů. Na našem úřadě vydáváme občanské průkazy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 14 - Odbor výstavby a dopravy

Disponujeme vlastní samosprávou. Jako samospráva jsme vám k dispozici, je otevřeno během úředních hodin. Potřebujete-li rekonstruovat nebo stavět, přijďte si k nám pro stavební povolení. Naší hlavní poskytovanou službou je výdej cestovních dokladů. Zabýváme se výdejem občanských průkazů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha - Klánovice - Odbor výstavby

Členové naší strany jsou součástí všech úrovní samosprávy. Jsme úřad, který poskytuje poradenství v různých oblastech. Ačkoliv mají úřady pověst neosobní instituce, jsou jejich zaměstnanci často ceněni za ochotu poradit a pomoci. Vyřídíme žádost podanou obyvateli naší obce. Objednejte si u nás stavební dozor. Bez stavebního povolení se neobejde žádná stavba, proto vám jej ochotně vydáme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMO Ostrava - Lhotka - Stavební úřad

Náš úřad v rámci svých kompetencí vykonává samosprávu. Naši úřednicí poskytují také služby poradenství. Kanceláře našeho úřadu jsou otevřeny během úředních hodin. Naše samospráva si dává záležet na ochotě k obyvatelům. Naši zaměstnanci se starají o vyřizování žádostí. Přijďte si k nám pro stavební povolení a můžete začít stavět..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 18 - Odbor výstavby a územního rozhodování

Jsme orgánem samosprávy. Náš úřad má otevřeno během úředních hodin. Žádná stavba se neobejte bez stavebního dozoru, proto vám tuto službu poskytujeme. Na našem stavebním úřadu vydáváme stavební povolení. Součástí našeho úřadu je i stavební úřad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 3 - Odbor výstavby

Naše samospráva pečuje o všestranný rozvoj svého území a potřeby svých občanů. Pro naše zaměstnance je ochota prioritou. Náš úřad má otevřeno pro občany během úředních hodin. Zabýváme se výkonem stavebního dozoru. Přineste nám žádost o stavební povolení a my vám jej vydáme. Naší hlavní poskytovanou službou je výdej cestovních dokladů. Zabýváme se výdejem občanských průkazů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Znojmo - Odbor výstavby

Zájmem naší instituce je samospráva. Zprostředkováváme poradenství. Neváhejte nás navštívit, máme otevřeno během úředních hodin. Na ochotu našeho samosprávního orgánu se můžete spolehnout. Vyřiďte si své žádosti u nás na úřadě. Na našem stavebním úřadu vydáváme stavební povolení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku