Nepřehlédněte

Obecní úřady

 

Toužim - městský úřad

Jsme strana, na jejíž hospodaření v rámci samosprávy se můžete spolehnout. Naší náplní je co nejrychlejší vyřizování Vašich žádostí. Jsme úřad s velkou ochotou poradit svým občanům. Pomůžeme Vám najít konkrétní odbor obecního úřadu. Součástí naší samosprávy je i stavební úřad. Nabízíme možnost knihovnických služeb přímo na našem úřadě. Rádi pro vás vyřídíme žádosti o sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Záluží - obecní úřad

Členové naší strany jsou součástí všech úrovní samosprávy. Ochotný přístup je v naší instituci vždy na prvním místě. Na obecních úřadech se vás ujmou kvalifikovaní úředníci, kteří vám pomohou a poradí ve vašich požadavcích. Czech Point poskytuje spolehlivé služby v oblasti komunikace s registry. Kompetence v poskytování určitých sociálních dávek a služeb přenesl stát na vybrané obce, tzv. obce s pověřeným úřadem a obce s rozšířenou působností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libkovice pod Řípem - obecní úřad

Působíme jako samosprávní orgán. Náš úřad poskytuje také poradenství a další služby spojené s jeho činností. Naši zaměstnanci se v rámci své činnosti zabývají vyřizováním vašich žádostí. Ochotu pomoci Vám zaručujeme. Pokud potřebujete vyřídit jakoukoliv úřední záležitost, pak jsou tu pro vás obecní úřady. Také Czech POINT najdete v budově naší instituce. Vyřídíme pro vás i žádost o sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tetčice - obecní úřad

Naše samospráva pozitivně a užitečně zasahuje do života vás občanů. V rámci samosprávy se můžete obrátit i na svůj obecní úřad. Pomoci Czech Pointu se snažíme, aby úřady obíhala data a ne občan. Vyberte si z široké nabídky naší knihovny. Jako samospráva nezapomínáme také na oblast sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kleneč - obecní úřad

Zajišťujeme samosprávu. Díky pomoci našeho úřadu zvládnete i vyřizování žádostí. Neváhejte nás navštívit, máme otevřeno během úředních hodin. Naši zaměstnanci vás obslouží s ochotou. Případné problémy řešte nejdříve na obecním úřadě. Czech Point poskytuje spolehlivé služby v oblasti komunikace s registry. Staráme se o vyřízení sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Polná - městský úřad

Působíme v oblasti veřejné samosprávy. Obecní úřad se věnuje různým záležitostem spojených s fungováním obce. Naši nabídku služeb Czech Point jistě oceníte. Zaměřujeme se na plné vybavení místní knihovny. Vyřizujeme žádosti o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jemnice - městský úřad

Vybrané výkony veřejné správy jsou přeneseny na naši samosprávu. S rychlostí, jakou vyřídíme Vaši žádosti, budete spokojeni. Jako samospráva sázíme vždy na ochotu. Jednotlivé orgány našeho úřadu můžete navštívit během úředních hodin. Zaměstnanci obecního úřadu Vám rádi pomohou. Děti i dospělí v naší knihovně najdou knihy, které je budou bavit. Řešením vaší obtížné situace jsou naše sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sedlec - obecní úřad

Díky naší samosprávě máte nové možnosti. Přijďte nás navštívit, máme otevřeno během úředních hodin. S vyřizováním žádostí se obraťte na náš úřad. Situace ohledně svého bydlení vyřídíte na obecním úřadě. Můžete také u nás využít služby Czech Point. Vysvětlíme vám výhody a nevýhody sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bechlín - obecní úřad

Využijte působnosti našeho samosprávního úřadu. Kdy je otevřeno během úředních hodin na našem úřadě, si můžete ověřit na našich webových stránkách. Váš obecní úřad poskytuje občanům různé služby. Využijte možnosti služeb Czech Point. Poskytujeme sociální dávky potřebným lidem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Velemín - obecní úřad

Vykonáváme samosprávu. Ochota pomoci je pro nás samozřejmostí. Naše instituce je vám otevřena během úředních hodin. Využijte veškerých služeb poskytovaných obecním úřadem. Na našem pracovišti Czech Point vám vydáme ověřené výstupy z několika informačních systémů veřejné správy. Jako samospráva se soustředíme na sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku