Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Farnost

 

Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 10 - Vršovice

Jsme církev, která si dává záležet na duchovním životě. Nabízíme vám příležitost ke společnému setkávání. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě. Pořádáme obřady a duchovní setkání. Přijďte poznat život na naší farnosti. Neváhejte ani s návštěvou naší kvalitně vybavené knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Novém Boru

Věnujeme se obohacení duchovního života. Účast na našich setkáních pro všechny lidi dobré vůle vám může výrazně pomoci. Organizujeme pro vás bohoslužby. V rámci našich duchovních setkání očistíte svou duši. Navštivte i vy naši farnost. Dokážeme uspořádat koncert i Vám. Věnujeme se také zajišťování zajímavých výstav. Umožňujeme vám také účast na našich přednáškách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v České Lípě

Pomůžeme vám obohatit duchovní život. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Náš sbor zajišťuje duchovní setkání. Představujeme církevní farnost. Dokážeme uspořádat koncert i Vám. Přijďte k nám nabýt nové poznatky na některou z našich přínosných přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Jihlavě

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. Potřebným nabídneme pomoc v nouzi. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě. V našem poslání je pořádat také duchovní setkání. Naše farnost vám ochotně se vším pomůže. Na náš koncert s duchovní tematikou může přijít každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Staré Město u Uherského Hradiště

Najděte s námi cestu k duchovnímu životu. S námi dosáhnete své duchovní vyrovnanosti. Zprostředkujeme Vám cestu k bohu. Obraťte se na naši církev a pomůžeme Vám v nouzi. Přijměte pozvání na naše pravidelné bohoslužby. Ukážeme Vám duchovní program pro děti. Naše farnost vám ochotně se vším pomůže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Domašov

V naší církevní instituci vám pomůžeme nalézt cestu k duchovnímu životu. Díky nám najdete správnou cestu k bohu. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Využijte toho, že naše církevní instituce organizuje různá setkávání. V případě potřeby Vám poskytneme pomoc v nouzi. Začali jsme pořádat pravidelná duchovní setkání. Využijte toho, že jsme seriózní farností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Pozořice

Obohatíme i váš duchovní život. Vaše duchovní rovnováha a duševní vyrovnanost je naším cílem. U nás najdete upřímnou pomoc v nouzi. Každý může přijít na naší bohoslužbu. Pořádání duchovních setkání má u nás dlouholetou tradici. Naše farnost může být i vaším útočištěm. Zaměřujeme ser na pořádání koncertů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kuřim

Vedeme klienty k rozvíjení jejich duchovního života. Bude nám ctí zprostředkovat Vám cestu k bohu. Pronikněte do světa víry a přijďte na naše setkání. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání. Naše farnost může být i vaším útočištěm.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dolní Bojanovice

U nás naplníte vaše duchovní životy. Přijměte naši nabídku pomoci na nalezení cesty k bohu. U nás posílíte svou duchovní vyrovnanost. Svěřte se do našich rukou a získáte pomoc v nouzi. Zavítejte na setkání naší církve. Každá naše farnost má svého vedoucího faráře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Blatnice pod Svatým Antonínkem

Poznejte s námi, jak správně prožít duchovní život. Nabízíme služby církve a duchovní setkávání. Cesta k bohu je v naší církvi jednoduchá. Zavítejte k nám, chcete-li posílit duchovní vyrovnanost. Rádi se s Vámi setkáme na naší farnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku