Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Duchovní setkání

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha - Nusle

Potřebami duchovního života se zabývá naše církev. Spolehněte se, že díky nám najdete duševní rovnováhu. Potřebným nabídneme pomoc v nouzi. Na našich setkáváních je připraven program pro děti i dospělé. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Připravujeme pro vás bohoslužby. Rádi uspořádáme duchovní setkání na určité téma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Hradec Králové

Je na vás, jaký duchovní život zvolíte. Nacházejte s námi cestu k bohu. Využijte naší možnosti setkávání. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Naše farnost poskytuje prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Červený Kostelec

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. Nabízíme přínos v duchovní vyrovnanosti. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Jako členové naší církve budete moci někomu poskytnout pomoci v nouzi. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Naše farnost zajišťuje duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Turnov

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. U nás se dočkáte potřebné pomoci v nouzi. Díky nám najdete správnou cestu k bohu. Zveme vás ke společnému setkávání. Jen při nalezení duchovní vyrovnanosti můžete mít spokojený život. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Pořádáme pravidelné tématické duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Trutnov

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Dovolte nám pozvat vás na naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Ledeč nad Sázavou

Kromě jiného se věnujeme i poradenství v oblasti duchovního života. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. Objevte s námi cestu k bohu. Pomůžeme vám v nouzi a nesnázích, které vás trápí. Pořádáme církevní setkávání, jejichž smyslem je vaše duchovní vyrovnanost. Každý může přijít na naší bohoslužbu. Využijte nabídky duchovního setkání pod záštitou naší organizace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Zábřeh na Moravě - Církev adventistů sedmého dne

Nabízíme Vám bohatý duchovní život. Organizujeme setkávání pro církevní instituce. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Přijďte na duchovní setkání sami nebo s přáteli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Vrchlabí

Zaměřujeme se na pestrý duchovní život našich věřících. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Naše církev pořádá setkávání se zábavným programem. S naší církví najde svou duchovní vyrovnanost každý. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Pořádáme pravidelné tématické duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Telč

Přijďte objevit naplnění Vašeho duchovního života. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Díky nám najdete správnou cestu k bohu. Provádíme bohoslužby k různým událostem. Na naše duchovní setkání jste zváni i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Pardubice

S námi budete mít bohatý duchovní život. Rádi vám pomůžeme s vaší duchovní vyrovnaností. Nabídneme pomoc v nouzi Vám i Vašim blízkým. Využijte možnost setkávat se s lidmi v rámci naší církevní instituce. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb. Přijďte na naše duchovní setkání, rádi Vás přivítáme mezi sebou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku