Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bohoslužba

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha - Nusle

Potřebami duchovního života se zabývá naše církev. Spolehněte se, že díky nám najdete duševní rovnováhu. Potřebným nabídneme pomoc v nouzi. Na našich setkáváních je připraven program pro děti i dospělé. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Připravujeme pro vás bohoslužby. Rádi uspořádáme duchovní setkání na určité téma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Žďár nad Sázavou

Lidé mohou vést svobodný duchovní život. Společně s námi naleznete cestu k bohu. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti. Přijďte kdykoli na setkání naší církve. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli v nouzi. Provádíme bohoslužby k různým událostem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha - Strašnice

Můžeme přispět k obohacení Vašeho duchovního života. Využijte možnost setkávat se s lidmi v rámci naší církevní instituce. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Najděte s námi svou cestu k bohu. Zúčastněte se s námi bohoslužeb a obřadů za účelem duchovní vyrovnanosti. Přijďte na naše církevní bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Hradec Králové

Je na vás, jaký duchovní život zvolíte. Nacházejte s námi cestu k bohu. Využijte naší možnosti setkávání. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Naše farnost poskytuje prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Červený Kostelec

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. Nabízíme přínos v duchovní vyrovnanosti. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Jako členové naší církve budete moci někomu poskytnout pomoci v nouzi. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Naše farnost zajišťuje duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Turnov

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. U nás se dočkáte potřebné pomoci v nouzi. Díky nám najdete správnou cestu k bohu. Zveme vás ke společnému setkávání. Jen při nalezení duchovní vyrovnanosti můžete mít spokojený život. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Pořádáme pravidelné tématické duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Náchod

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. Víme, jak najít cestu k bohu. S námi dosáhnete své duchovní vyrovnanosti. Spolehněte se, že vám v nouzi ochotně poskytneme pomoc. Umožňujeme společná církevní setkávání. Do aktivit naší církevní instituce spadají také bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Ledeč nad Sázavou

Kromě jiného se věnujeme i poradenství v oblasti duchovního života. Nabízíme možnost našich společných církevních setkávání. Objevte s námi cestu k bohu. Pomůžeme vám v nouzi a nesnázích, které vás trápí. Pořádáme církevní setkávání, jejichž smyslem je vaše duchovní vyrovnanost. Každý může přijít na naší bohoslužbu. Využijte nabídky duchovního setkání pod záštitou naší organizace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Zábřeh na Moravě - Církev adventistů sedmého dne

Nabízíme Vám bohatý duchovní život. Organizujeme setkávání pro církevní instituce. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Přijďte na duchovní setkání sami nebo s přáteli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Telč

Přijďte objevit naplnění Vašeho duchovního života. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Díky nám najdete správnou cestu k bohu. Provádíme bohoslužby k různým událostem. Na naše duchovní setkání jste zváni i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku