Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rozvody

 

DoVa-VANÍK s.r.o.

V našem obchodě se spotřební elektronikou si svůj elektrospotřebič vybere každý. Instalujeme elektrické rozvody do domů. Díky našemu tabletu si můžete váš oblíbený film vychutnat kdekoli. Představíme vám moderní sporáky různých značek. Nabízíme bohatou nabídku nejen kondenzačních sušiček. V našich mrazničkách vydrží Vaše jídlo déle. Vzhledem k tomu, že chladnička bývá nepřetržitě zapnutá, prodáváme pouze úsporné kusy. Poskytneme vám široký sortiment satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELISA Computer s.r.o.

Využijte možnosti nakoupit elektrospotřebiče u nás. Naše firma se Vám může zaručit za vysokou rychlost dodání zakoupené spotřební elektroniky. Specializujeme se na školení ke spotřební elektronice. Chladničky máme v různých rozměrech i designových provedeních. Nabízíme širokou škálu mrazniček. Prodáváme sušičky, které uspoří energii. Ať preferujete jakýkoli styl, z našich sporáků si vyberete ten pravý. Prodáváme tablety různých velikostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katex s.r.o.

Ochotně vám poradíme s výběrem elektrospotřebičů. Vložte důvěru do námi poskytovaného kvalitního elektro zboží. Jsme tím správným místem, pokud sháníte satelit. Vybavte svou kuchyň naší chladničkou. Při výběru mrazničky vám poradíme nejen co se týče objemu, ale i energetické třídě a funkci automatického odmrazování. Naše sušičky vám ušetří spoustu práce. Specializujeme se na sporáky. S nákupem naších tabletů budete nad míru spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATOS - satelity - antény

Vyberte si u nás z bohaté nabídky kvalitních elektrospotřebičů. Poskytujeme vám výběr zboží, které vás dovede k maximální spokojenosti. Kvalita a výhodná cena jsou u nás vždy na prvním místě. Jsme odborníky na antény. Zajišťujeme prodej všech typů satelitů. Vše potřebné pro oblast elektroniky se dozvíte na našem školení. Naše chladničky jsou nejlepší na trhu. Při výběru mrazničky vám poradíme nejen co se týče objemu, ale i energetické třídě a funkci automatického odmrazování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Kožušník - servis antén

Prodejna naší společnosti reaguje v nabídce sortimentu elektrospotřebičů na současné trendy a poptávku našich zákazníků. Naše firma se zaměřuje na prodej kvalitní spotřební elektroniky. Naše antény Vám jsou k dispozici. Poskytujeme servis zaměřený na prodej satelitů. Chladničky patří mezi sortiment nabízený u nás v nejširším výběru různých značek. Mrazničky nabízíme v různých variantách. Vybavte svou domácnost naší spolehlivou sušičkou. Vařte pohodlně na našem výkonném sporáku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baroš - anténní systémy, s.r.o.

U nás naleznete kombinaci špičkových služeb a vysoké kvality elektrospotřebičů. Jsme odborníky na satelity. Naše chladničky jsou vzhledově atraktivní. Prodáváme mrazničky různých značek. V našem sortimentu spotřební elektroniky najdete spolehlivé sušičky. Zaručujeme Vám spokojenost při koupí našeho sporáku. Udělejte svým blízkým radost a darujte jim jeden z našich tabletů. Naše kamery jsou nejlepší na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ePublicity, s.r.o.

S našimi elektrospotřebiči budete nad míru spokojeni. Naše antény Vám jsou k dispozici. U nás najdete satelitní komplety za akční ceny. Naše chladničky jsou nejlepší na trhu. Naše mrazničky se vyrábí v různých velikostních provedeních, ať už co se týče rozměrů nebo velikosti objemu. Prodáváme spolehlivé sušičky. Naše sporáky jsou nejlepší na trhu. U nás nakoupíte tablety výhodně a dle vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Nohejl, televizní antény

Prodáváme elektrospotřebiče za bezkonkurenční ceny. Jsme jednou z firem, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z oblasti spotřební elektroniky. Naše satelity Vám jsou k dispozici. Vybavte svou kuchyň naší chladničkou. Prodáváme různé druhy mrazniček. S naší sušičkou bude spokojená každá hospodyně. Bez našeho pořádného sporáku se příprava teplých jídel jen těžko obejde. Udělejte svým blízkým radost a darujte jim jeden z našich tabletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anténní a satelitní technika David Bártek

Na prodejně naší společnosti si můžete prohlédnout a zakoupit nejrůznější elektrospotřebiče v moderním designu za výhodné ceny. Vložte důvěru do námi poskytovaného kvalitního elektro zboží. Prodáváme různé druhy antén. U nás najdete satelitní komplety za akční ceny. Prodáváme různé druhy chladniček. Prodáváme mrazničky ověřených výrobců. Naše sušičky jsou nepostradatelným pomocníkem. U nás si svůj nový sporák jistě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RNDr. Jan Blažek

Naším oborem je velkoobchodní a maloobchodní prodej elektrospotřebičů. Jsme znalí oblasti prodeje spotřební elektroniky. Díky našim znalostem v oblasti prodeje spotřební elektroniky, Vám můžeme nabídnout skvělý servis. Náš vyškolený tým Vám zajistí odbornou montáž spotřební elektroniky. Jsme specialisté na satelitní komplety. V rámci spotřební elektroniky poskytujeme i rozvody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku