Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zabezpečovací systém

 

OKAY, s.r.o.

Naše elektrospotřebiče jsou vždy kvalitní. V našem elektru naleznete jen kvalitní zboží. Jsme specialisté na poradenství v oblasti spotřební elektroniky. Vyrábíme vlastní spotřební elektroniku. Veškerou spotřební elektroniku můžete nakoupit na splátky. Důležitým prodejním artiklem jsou pro nás hračky. V našem ráji spotřební elektroniky najdete i antény. Pořiďte si u nás satelit k Vaší televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eleshop, s.r.o.

V příjemném prostředí prodejny naší společnosti si mohou zákazníci zakoupit kvalitní elektrospotřebiče a jiný sortiment. Jsme odborníky na prodej osvětlení. U nás máte možnost nakoupit elektro na splátky. Nabízíme výběr z celé řady hraček, které slaví mezi dětmi obrovský úspěch. Zajišťujeme prodej všech typů satelitů. Vyberte si u nás jednu z energeticky úsporných chladniček. Prodáváme mrazničky různých značek. Naše sušičky jsou nepostradatelným pomocníkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eleshop, s.r.o.

Vyberte si u nás z pestré nabídky praktických elektrospotřebičů. S naším osvětlením budete zajisté spokojeni. Líbí se vám zboží v naší prodejně, ale nemáte na něj hotovost? Nevadí, s nákupem na splátky na to budete mít i vy. Vaše děti potěší naučné hračky, prostřednictvím kterých pomalu poznávají svět. S namí si vyberete satelity podle vašich kritérií. Prodáváme chladničky různých značek. Prodáváme mrazničky ověřených výrobců. Prodáváme sušičky, které uspoří energii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katex s.r.o.

Ochotně vám poradíme s výběrem elektrospotřebičů. Vložte důvěru do námi poskytovaného kvalitního elektro zboží. Jsme tím správným místem, pokud sháníte satelit. Vybavte svou kuchyň naší chladničkou. Při výběru mrazničky vám poradíme nejen co se týče objemu, ale i energetické třídě a funkci automatického odmrazování. Naše sušičky vám ušetří spoustu práce. Specializujeme se na sporáky. S nákupem naších tabletů budete nad míru spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eleshop, s.r.o.

Naši odborníci mají přehled o novinkách v oblasti elektrospotřebičů. V našem ráji spotřební elektroniky prodáváme i osvětlení. Líbí se vám zboží v naší prodejně, ale nemáte na něj hotovost? Nevadí, s nákupem na splátky na to budete mít i vy. Pokud hledáte skvělé hračky, které vaše děti zaručeně nezklamou, najdete je v naší nabídce. Máme zkušenosti v oblasti prodeje satelitů. Nabízíme širokou škálu chladniček. Naše mrazničky vám pomohou přehledně uchovat všechny potraviny déle čerstvé. Jsme prodejci sušiček a ostatní spotřební elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lumír Heinich - Elektro Heinich

Nekvalitní elektrospotřebiče u nás nenajdete. Jsme odborníky na zabezpečovací systémy. Vyzkoušejte naši elektroniku. Jsme odborníky na revizi spotřební elektroniky. Sosuředíme svou prodejní činnost na satelitní zboží. Pomůžeme Vám vybrat to nejlepší osvětlení dle Vašich potřeb. Naši zaměstnanci na montáž spotřební elektroniky jsou tu pro Vás. Náš sortiment prodeje spotřební elektroniky je rozmanitý a ve vysoké jakosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anténní a satelitní technika David Bártek

Na prodejně naší společnosti si můžete prohlédnout a zakoupit nejrůznější elektrospotřebiče v moderním designu za výhodné ceny. Vložte důvěru do námi poskytovaného kvalitního elektro zboží. Prodáváme různé druhy antén. U nás najdete satelitní komplety za akční ceny. Prodáváme různé druhy chladniček. Prodáváme mrazničky ověřených výrobců. Naše sušičky jsou nepostradatelným pomocníkem. U nás si svůj nový sporák jistě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TESLA Holding s.r.o.

V naší firmě najdete kompletní sortiment elektrospotřebičů za výhodné ceny. Veškerou spotřební elektroniku můžete nakoupit na splátky. Vaše děti potěší naučné hračky, prostřednictvím kterých pomalu poznávají svět. Pořiďte si u nás anténu k Vaší televizi. Nabízíme širokou škálu satelitů. Jsme odborníky na chladničky. Na naše mrazničky se můžete spolehnout. Nabízíme praktické sušičky pro všechny typy prádla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Spáčil Elektro

Specializujeme se na elektrospotřebiče. I vy konečně můžete dosáhnout na kvalitní elektroniku za ty nejlepší ceny. Pomůžeme Vám vybrat to nejlepší osvětlení dle Vašich potřeb. Ochotně vám poradíme nejenom při výběru spotřební elektrotechniky, ale také při jeho nákupu na splátky. Vaše děti se zabaví u našich hraček na dlouhou dobu. Nabízíme kvalitní a praktické satelity. Naše chladničky jsou nenahraditelný domácí spotřebič. Prodáváme různé druhy mrazniček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kubečka, montáž antén a satelitní techniky

V naší nabídce naleznete široký výběr kvalitních elektrospotřebičů. Nabízíme vám serioznější jednání než konkurence. Náš personál je k zákazníkům vždy maximálně ochotný. Při každé objednávce dbáme na spokojenost zákazníka. Využijte naší montáže spotřební elektroniky. Instalujeme zabezpečovací systémy do domů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku