Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bílá technika

 

1.HP SERVIS, s.r.o.

Široký sortiment spotřebičů na prodejně naší společnosti dává zákazníkům velkou možnost výběru. Vaše děti potěší naučné hračky, prostřednictvím kterých pomalu poznávají svět. Na naše satelity se můžete spolehnout. Vyberte si u nás jednu z energeticky úsporných chladniček. Prodáváme různé druhy mrazniček. Nabídka bílé techniky je v současnosti velmi rozmanitá, s výběrem poradíme. U nás najdete nejlepší sušičky prádla různých značek. Specializujeme se na sporáky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elektro Ostrava - Antonín Bučánek

Nabídka elektrospotřebičů na prodejně naší společnosti je opravdu rozmanitá. Serióznost je u naší společnosti vždy na prvním místě. Specializujeme se na prodej kvalitní digitální fotografické techniky. Kromě času vám naše myčky uspoří také vodu. Zabýváme se prodejem praček. U nás naleznete ledničky pro domácí i profesionální použití. Do celkové koncepce rozvoje naší firmy je zahrnuta i nabídka bílé techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

iVIKI.cz

Zabýváme se prodejem velkých a malých domácích elektrospotřebičů. Jsme specialisté na kvalitní elektroniku. V rámci spotřební elektroniky prodáváme i bílou techniku. Přijďte si k nám vybrat kvalitní kuchyňský mixér. Prodej vysavačů je naší hlavní specializací. Vyberte si z mnoha ověřených typů ledniček v naší prodejně. Pračky z naší nabídky se mohou pochlubit těmi nejmodernějšími technologiemi. U nás si svou novou myčku jistě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trajko Malinovski - A.P.S.

Naše elektrospotřebiče Vám jsou k dispozici. Naše satelity jsou nejlepší na trhu. Chladničky patří mezi sortiment nabízený u nás v nejširším výběru různých značek. Na naše mrazničky se můžete spolehnout. Nedílnou součástí naší nabídky je i prodej bílé techniky. Naše sušičky jsou nejlepší na trhu. V našem ráji spotřební elektroniky pořídíte i sporák. Vybavte svou kuchyň našimi vestavnými elektrickými spotřebiči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EURONICS ČR, a.s.

V našem sortimentu spotřební elektroniky najdete také kvalitní elektrospotřebiče. Vložte důvěru do námi poskytovaného kvalitního elektro zboží. Také se věnujeme prodeji digitální fotografické techniky. Naše moderní elektronické hračky jsou správnou volbou. U nás si potřebnou anténu pořídí každý. Zabýváme se prodejem satelitů. U nás máte možnost si v klidu prohlédnout a vybrat chladničku různých značek. Prodáváme mrazničky různých značek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MICHAEL, spol. s r.o.

Na prodejně naší společnosti vám s výběrem a nákupem elektrospotřebičů pomůže náš tým prodejců. Nabízíme notebooky vysoké kvality. V den nákupu nemusíte mít k dispozici žádnou hotovost, protože nabízíme možnost nákupu na splátky. Naše moderní elektronické hračky jsou správnou volbou. Seznamte se s výhodami, které vám nabízí naše satelity. Pořiďte si do své domácnosti novou chladničku od nás. Prodáváme mrazničky ověřených výrobců. V rámci spotřební elektroniky prodáváme i bílou techniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cash Elektronic

Naše firma se zabývá prodejem elektrospotřebičů. Zaměřujeme se na prodej kamer. Prodáváme tablety různých velikostí. Prodáváme různé druhy sporáků. Kupte si u nás sušičku a za chvíli si nebudete umět představit život bez ní. Nabídka bílé techniky je v současnosti velmi rozmanitá, s výběrem poradíme. Satelity z naší nabídky jsou od prověřených výrobců a dodavatelů Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní vysavače. S pračkami z naší prodejny dosáhnete perfektních výsledků pokaždé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KOVOSLUŽBA Praha

Využijte naši nabídku na kvalitní elektrospotřebiče. Nakupujte u nás kvalitní elektroniku za nejlepší ceny. Hračky všeho druhu máme pro vás připraveny. Naše satelity Vám jsou k dispozici. Prodáváme různé druhy chladniček. Jsme specialisté na prodej mrazniček. Nabídka bílé techniky je v současnosti velmi rozmanitá, s výběrem poradíme. Naše sušičky vám usnadní život a ušetří čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alice Vávrová Kellnerová

Náš profesionální personál je připraven vám poradit s výběrem elektrospotřebičů. Naše chladničky jsou nenahraditelný domácí spotřebič. Naše mrazničky vám pomohou přehledně uchovat všechny potraviny déle čerstvé. Zaměřujeme se na prodej bílé techniky. Přijďte si k nám vybrat novou sušičku. Prodáváme sporáky do Vašich domácností. Rádi vám poradíme s výběrem vhodných vestavných spotřebičů. Svět internetu si díky našim tabletům opravdu užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PEREX, spol. s r.o.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní sortiment elektrospotřebičů. Nákup na splátky si můžete sjednat ihned při nákupu zboží v prodejně. Prodáváme různé druhy hraček. Zabýváme se prodejem satelitů. Chladničky patří mezi sortiment nabízený u nás v nejširším výběru různých značek. Jsme specialisté na prodej mrazniček. V rámci spotřební elektroniky prodáváme i bílou techniku. Pořiďte si naši sušičku a již nikdy nebudete muset sušit prádlo na sušáku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku