Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Servis

 

Meva-Ostrava, s.r.o.

Na prodejně naší společnosti si můžete prohlédnout a zakoupit v cenově dostupných relacích elektrospotřebiče a další sortiment. Veškerou spotřební elektroniku můžete nakoupit na splátky. Naše hračky jsou zaměřeny na dětskou fantazii, důvtip, paměť a jemnou motoriku. Jsme osvědčenými prodejci satelitního zboží. U nás máte možnost si v klidu prohlédnout a vybrat chladničku různých značek. Naše mrazničky nabízí možnost dlouhodobého uskladnění jídla. Jsme prodejci sušiček a ostatní spotřební elektroniky. Bez našeho pořádného sporáku se příprava teplých jídel jen těžko obejde.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AP Servis, s.r.o.

Konečně kvalitní elektrospotřebiče, nakoupíte u nás. Díky našemu poradenství si budete s našim elektrem vědět rady. Nabízíme zboží, které je vždy kvalitní a moderní. Naše hračky poskytnou vašim dětem zábavu na dlouhé hodiny. Vyhovíme každému požadavku na nákup satelitů. Zabýváme se prodejem chladniček. V našich mrazničkách vydrží Vaše jídlo déle. Naše sušičky jsou nepostradatelným pomocníkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1.HP SERVIS, s.r.o.

Široký sortiment spotřebičů na prodejně naší společnosti dává zákazníkům velkou možnost výběru. Vaše děti potěší naučné hračky, prostřednictvím kterých pomalu poznávají svět. Na naše satelity se můžete spolehnout. Vyberte si u nás jednu z energeticky úsporných chladniček. Prodáváme různé druhy mrazniček. Nabídka bílé techniky je v současnosti velmi rozmanitá, s výběrem poradíme. U nás najdete nejlepší sušičky prádla různých značek. Specializujeme se na sporáky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamil Semanič - Elektro Servis

Součástí našeho bohatého sortimentu jsou kvalitní elektrospotřebiče. Odborný servis spotřební elektroniky Vám poskytneme na našich prodejnách. My víme jaká myčka bude pro vás ta pravá. Žádná domácnost nemůže fungovat bez pračky, s jejímž výběrem vám rádi pomůžeme. Vyberte si kvalitní ledničku za příznivou cenu přímo u nás. Nabízíme sušičky různých značek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fagor elektro, s.r.o.

Pro firmy i občany nabízíme prodej elektrospotřebičů. Maximálně kvalitní a spolehlivá elektronika pro každého. V nabídce nechybí hračky, přináší radost a dobrou pohodu. Zajišťujeme prodej všech typů satelitů. Z naší nabídky chladniček si vybere každý. Naše mrazničky nabízí možnost dlouhodobého uskladnění jídla. Naše sušičky vám usnadní život a ušetří čas. Zabýváme se prodejem sporáků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Milan Martinek GAZEL centrum

Přijďte si k nám vybrat praktické elektrospotřebiče. V naší prodejně spotřební elektroniky Vám ochotně poradí naši zaměstnanci. Záleží nám na vaši spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti spotřební elektroniky. Naši specialisté vám rádi poradí při výběru digitální fotografické techniky, kterou prodáváme. Můžete se na nás spolehnout v oblasti prodeje spotřební elektroniky. Zabýváme se servisem spotřební elektroniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Hrabcová - ETD elektro

V naší firmě najdete kompletní sortiment elektrospotřebičů za výhodné ceny. Kvalita našich nabízených služeb v oblasti spotřební elektroniky je naší předností. Hračky jsou v našem širokém sortimentu nabízeny ve vysoké kvalitě. Specializujeme se na satelity. Jsme odborníky na chladničky. V naší prodejně spotřební elektroniky vám nabídneme široký sortiment mrazniček. Přijďte si k nám vybrat novou sušičku. Žádné dobré jídlo se neudělá bez našeho pořádného sporáku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HP ELEKTRO - SERVIS, s.r.o.

Prodáváme elektrospotřebiče za bezkonkurenční ceny. Využijte možnosti nákupu na splátky. Hračky pro všechny věkové kategorie najdete v naší nabídce. U nás najdete satelitní komplety za akční ceny. V rámci spotřební elektroniky poskytujeme i školení na její obsluhu. Protože je chladnička jedním z nejdůležitějších kuchyňských spotřebičů, poradíme vám s jejím výběrem. Mrazničky nabízíme v různých variantách. V našem ráji spotřební elektroniky pořídíte i sušičky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bilezbozi.cz

V naší firmě vám nabídneme velkou škálu elektrospotřebičů. Díky našemu poradenství budete v obraze. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle k vaší spokojenosti. Využijte možnosti zakoupit hračku u nás,jsme připraveni vám poradit. Naše satelity jsou bezkonkurenčně nejlepší v okolí. Na naše chladničky se můžete spolehnout. Naše mrazničky jsou nejlepší na trhu. V našem ráji spotřební elektroniky pořídíte i sušičky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Perfekt Servis, spol. s r.o.

Vyberte si u nás z bohaté nabídky kvalitních elektrospotřebičů. Pokud potřebujete spotřebiče koupit ihned, nakupte je na splátky. Vaše děti potěší naučné hračky, prostřednictvím kterých pomalu poznávají svět. Jsme specialisté na satelitní komplety. Prodáváme různé druhy chladniček. Naše mrazničky se vyrábí v různých velikostních provedeních, ať už co se týče rozměrů nebo velikosti objemu. Prodáváme sušičky do Vašich domácností. Rádi vám poradíme, jak o koupený sporák pečovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku