Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Obklady

 

Darte, s.r.o.

Pro naše zákazníky zajišťujeme prodej sortimentu stavebnin. Využijte spolehlivé služby našeho poradenství. Jsme jedničkou na trhu v oblasti tmelů. Pro naše kvalitní vrtáky není překážkou žádný materiál. Jsme jednička na trhu v prodeji stavební chemie. Náš kvalitní personál vám ochotně zodpoví všechny dotazy ohledně naší atraktivní nabídky pracovních desek. U nás najdete nekonečný výběr palubek a dalšího stavebního materiálu. U nás najdete ty nejlepší parapety v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny Srb, s.r.o.

Naše firma vám poskytuje prodej stavebnin nejvyšší kvalitní. Jsme firma, která se zabývá prodejem kvalitních stavebnin. Ochotu považujeme za samozřejmou součást prodeje. Ručíme za kvalitu našich izolací. Zabýváme se také prodejem sádrokartonu. Rádi s Vámi vybereme ty nejvhodnější obklady. Vyberte si u nás z nabídky stavební chemie za dobré ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny Okrouhlice

Specializujeme se na prodej stavebnin od mnoha výrobců. Naše kvalita, Vaše radost, zkuste nás. Vstřícnost a ochota našich prodejců, kvalita sortimentu, nadstandardní služby a rychlost dodání zakoupeného zboží, jsou zárukou spokojenosti našich klientů. Znalost našeho oboru je pro nás zásadní. Soustředíme se zejména na prodej izolací. Naši prodejci vám pomohou s výběrem vhodných obkladů. Vyberte si z nabídky našich stavebních prací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Erde Profi, s.r.o.

Naše firma zajistí pro vaši stavbu prodej stavebnin. Vedení naší prodejny má striktní a nekompromisní požadavky na kvalitu nabízeného sortimentu. Pomůžeme Vám s výběrem okapů. Parapety jsou význačným doplňkem moderních interiérů i exteriérů. S našimi palubkami ušetříte tepelnou energii. Pokud hledáte exkluzivní pracovní desky, neváhejte se k nám přijít podívat. Vybírejte u nás kvalitní vrtáky. Prodáváme ty nejlepší obklady v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVEBNINY KRUTSKÝ

Prodáváme stavebniny ve všech cenových relacích. Spojte příjemné s užitečným a přijďte si k nám na prodejnu prohlédnout a zakoupit nabízený sortiment včetně okapů vysoké jakosti. Vybírejte kvalitní parapety za skvělé ceny u naší společnosti. Nabízíme obkladové i podlahové palubky nejvyšší kvality. Náš tým prodejců vás ochotně obslouží a pomůže vám s nákupem pracovních desek i ostatního sortimentu. V rámci prodeje stavebnin nabízíme i stavební chemii. Naše vrtáky provrtají všechno. V naší nabídce najdete jednoduché vzory, retro textury i luxusní modely obkladů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Keramika - Poker, s.r.o.

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu stavebnin. Vyberte si z velké nabíky našich okapů. Široká nabídka parapetového sortimentu. Potřebujete-li kvalitní a současně levné palubky, navštivte naší prodejnu se zkušeným a ochotným personálem. Nabízíme praktické a exluzivní pracovní desky. Jsme specialisté na stavební chemii. Využijte našich zvýhodněných cen na vrtáky. Prodáváme tradiční i moderní vany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny Šťastný, spol. s r.o.

Působíme v oblasti prodeje stavebnin. Poskytujeme široký výběr spojovacího materiálu. Vyberte si z našich kvalitních tmelů. Nakupte si u nás také kvalitní pěny. S námi získáte spolehlivé vrtáky za bezkonkurenční ceny. Nabídneme vám celou škálu různých druhů brusiva. Vyrábíme pracovní desky na míru. Největší výběr palubek najdete právě nyní na naší prodejně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moje-stavebniny.cz

Naše firma vám nabízí prodej kvalitních stavebnin. Zabýváme se prodejem kvalitních stavebnin. S důvěrou se obraťte na vyškolené pracovníky našeho poradenství. Pomůžeme Vám vybrat si tu nejvhodnější vanu do Vaší koupelny. Najdeme pro Vás ten nejvhodnější spojovací materiál. S našimi tmely se Vám bude pracovat opravdu jednoduše. Nakupte si u nás také kvalitní pěny. Vybírejte u nás kvalitní vrtáky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DRDA - STAIS s.r.o.

Prodáváme stavebniny oblíbených značek. Díky našim novým oknům ušetříte. V našem oddělení stavebnin nabízíme i okapy. Vyberte si z našich parapetů, které jsou z materiálů všeho druhu. Všichni ocení naši širokou nabídku palubek. Poradíme Vám s výběrem té správné pracovní desky. V naší nabídce najdete i stavební chemii. Díky našim vrtákům Vám půjde práce od ruky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PROFILA TRADE, s.r.o.

Podnikáme v oboru prodeje stavebnin. Zvolte si u nás ty pravé okapy podle Vašich představ. Věnujeme se prodeji a montáži parapetů. Obkladové, podlahové i fasádní palubky v naší nabídce rozhodně najdete. Naše pracovní desky vám výrazně usnadní práci. Kromě jiných stavebnin nabízíme i stavební chemii. V našem oddělení dům, byt a zahrada najdete širokou nabídku kvalitních vrtáků. Jsme poskytovatelé speciálních obkladů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku