Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Barvy

 

STAVEBNINY KRUTSKÝ

Prodáváme stavebniny ve všech cenových relacích. Spojte příjemné s užitečným a přijďte si k nám na prodejnu prohlédnout a zakoupit nabízený sortiment včetně okapů vysoké jakosti. Vybírejte kvalitní parapety za skvělé ceny u naší společnosti. Nabízíme obkladové i podlahové palubky nejvyšší kvality. Náš tým prodejců vás ochotně obslouží a pomůže vám s nákupem pracovních desek i ostatního sortimentu. V rámci prodeje stavebnin nabízíme i stavební chemii. Naše vrtáky provrtají všechno. V naší nabídce najdete jednoduché vzory, retro textury i luxusní modely obkladů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny Šťastný, spol. s r.o.

Působíme v oblasti prodeje stavebnin. Poskytujeme široký výběr spojovacího materiálu. Vyberte si z našich kvalitních tmelů. Nakupte si u nás také kvalitní pěny. S námi získáte spolehlivé vrtáky za bezkonkurenční ceny. Nabídneme vám celou škálu různých druhů brusiva. Vyrábíme pracovní desky na míru. Největší výběr palubek najdete právě nyní na naší prodejně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moje-stavebniny.cz

Naše firma vám nabízí prodej kvalitních stavebnin. Zabýváme se prodejem kvalitních stavebnin. S důvěrou se obraťte na vyškolené pracovníky našeho poradenství. Pomůžeme Vám vybrat si tu nejvhodnější vanu do Vaší koupelny. Najdeme pro Vás ten nejvhodnější spojovací materiál. S našimi tmely se Vám bude pracovat opravdu jednoduše. Nakupte si u nás také kvalitní pěny. Vybírejte u nás kvalitní vrtáky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVEBNINY JANÍK

Představujeme vám naši firmu, která prodává osvědčené stavebniny. Naše prodejna nabízí v rámci prodeje zboží i poradenství. Nakupujte stylový přírodní kámen u naší společnosti. Desing obkladů vytváří atmostéru domova. V rámci prodeje stavebnin včetně vrtáků můžete zdarma využít i poradenství poskytované našimi prodejci. Pořiďte si u nás stavební chemii za výhodné ceny. U nás máme jen kvalitní pracovní desky, protože jsou bezesporu nejvíce zatěžovanou částí nábytku. Nakupte u nás kvalitně a levně naše palubky za atraktivní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MPL Kauf, spol. s r.o.

Navštivte naši prodejnu stavebnin a postavte si svůj vysněný dům. Naše společnost věří, že pouze vztahy se zákazníky vybudované na kvalitě sortimentu, zodpovědném přístupu a odpovídající jakosti dalších služeb, mají budoucnost. Pořiďte si u nás obklady za dobrou cenu. V naší nabídce stavebnin najdete i vany. U nás si snadno vyberete ten nejvhodnější spojovací materiál. Vyberte si z našich kvalitních tmelů. Naše pěny mají vynikající vlastnosti a dobré ceny. V našich stavebninách prodáváme sady vrtáků za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavoodbyt systémová centrála, s.r.o.

Vše od dlažby po kachličky zaručeně seženete v naší prodejně stavebnin. Kvalita je u nás vždy zaručena. Nejenom že vhodně zvolenými okny zkrášlíte svůj domov, ale oceníte i jejich funkčnost. Zprostředkujeme Vám okapy na míru. Profesionální tým pracovníků zodpoví veškeré otázky týkající se vlastností námi nabízených parapetů. Pomůžeme Vám vybrat ty správné OSB desky. Naše palubky z poctivých materiálů si zákazníci velmi oblíbili. Z naší bohaté nabídky pracovních desek si zaručeně vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INVA export-import, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem stavebnin vysoké kvality. Držíme se současných trendů ve stavebnictví a pro naše zákazníky se snažíme zajistit výrobky a zboží ve vysoké kvalitě. Naše okapy vám ochrání každou stavbu. Vyzkoušejte nové druhy našich parapetů. Vybereme Vám kování dle Vašich představ. Nabízíme palubky z široké škály materiálů. Při výběru kuchyní nezapomínejte na výběr vhodné pracovní desky. Nabízíme mnoho druhů vrtáků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DOMUS AUREA

Naše společnost specializující se na prodej stavebnin je spolehlivým partnerem ve stavebnictví. Vyberte si z naší nabídky okapů, pro ploché i šikmé střechy, nebo okapových systémy z plastu i kovu. Poradíme Vám, jak si vybrat ten nejlepší parapet. Naše portfolio palubek osloví každého z Vás. Přijďte si k nám prohlédnout kvalitní pracovní desky za atraktivní ceny ještě dnes. V rámci prodeje stavebnin včetně vrtáků můžete zdarma využít i poradenství poskytované našimi prodejci. Věnujeme se prodeji a instalaci rolet. V naší společnosti najdete jen kvalitní druhy barev.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CHEMEX, veřejná obchodní společnost

Kvalitní prodej stavebnin pro každého. Nabízíme stylové a spolehlivé okapy. V naší nabídce najdete velké množství druhů a vzorů vnitřních i venkovních parapetů. Zajišťujeme výrobu kování podle Vašich přání. Přijďte si vybrat ze široké nabídky palubek za bezkonkurenční ceny. Pokud si nevíte rady s výběrem pracovní desky, využijte rad našich pracovníků. Přijďte si vybrat z našich zásob stavební chemie. Nabízíme kvalitní a spolehlivé vrtáky pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Remmers CZ, s.r.o.

Jsme firma prodávající stavebniny a další stavební materiál. Kvalita zboží na prodejně jsou prioritou naší společnosti. Naše okna jsou zárukou vysoké jakosti, neboť při výběru sortimentu dbáme především na kvalitu objednávaného zboží. Nabízíme mnoho různých typů kvalitních okapů. Venkovní i vnitřní parapety v prvotřídní kvalitě nakoupíte na naší prodejně. U nás najdete nekonečný výběr palubek a dalšího stavebního materiálu. Budete nadšeni z naší nabídky kvalitních pracovních desek. U nás nakoupíte kvalitní vrtáky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku