Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Omítky

 

Gekkon s.r.o. - lešení

Naše firma se zabývá sortimentu stavebnin a stavebního materiálu. Nabízíme okapy a okapové systémy různých velikostí a barev. Zkuste naše parapety všeho druhu. S našimi palubkami ušetříte tepelnou energii. K věcem, které vám usnadňují každodenní život patří i pracovní deska, kterou nabízíme. Ve spolupráci s našimi dodavateli jsme pro zákazníky připravili velmi zajímavou a výhodnou nabídku na kvalitní vrtáky. Kontaktujte naše prodejce na pobočce a vyberte si kvalitní rolety dlouhé životnosti a pestrých barev i vzorů. Věnujeme se prodeji omítek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hermes Technologie, s.r.o.

Naše firma je specialistou na prodej stavebnin. Bude nám potěšením, pokud sprchové kouty zakoupíte u nás. Pokud potřebujete omítky, obraťte se na nás. Zvolte si ze široké nabídky rolet. Nakupujte u nás výhodně vrtáky i další sortiment ještě dnes. Kvalitní pracovní desky pro všechny. Široká nabídka palubek přímo pro vás. Zabýváme se prodejem parapetů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JIMAR, s.r.o.

Prodáváme stavebniny, které zaručeně oceníte. Přijďte si k nám pro kvalitní vrtáky. Věnujeme se prodeji pracovních desek. Potřebujete-li palubky vysoké jakosti za atraktivní ceny, kontaktujte naše prodejce. Poskytujeme prodej kvalitních OSB desek. Součástí naší nabídky je také řezivo. Nabízíme veškerý parapetový sortiment. Zákazník si s našimi okapy odnáší nejen vysokou kvalitu, ale i designový prvek, který oživí každou stavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jednota, spotřební družstvo Hlinsko

Naším hlavním řemeslem je prodej stavebnin pro byty, domy, ale i zahrady. Poskytujeme různé velikosti a tvary sprchových koutů. Pomůžeme vám s výběrem vhodné omítky. Vyberte si z naší nabídky venkovních i vnitřních rolet. Přijďte si k nám vybrat z velké nabídky vrtáků. Nabízíme kvalitní pracovní desky. Nabízíme obkladové i podlahové palubky nejvyšší kvality. Využijte naší široké nabídky parapetů za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

P a C, spol. s r.o.

V prodeji stavebnin jsme nejlepší na trhu. Nabízíme výrobu a montáž oken. U nás najdete ty pravé okapy pro každého. Vylepšete své bydlení s našimi kvalitními parapety. Pokud potřebujete poradit s výběrem palubek, naši pracovníci jsou Vám k dispozici. Při výběru pracovní desky je důležité věnovat pozornost výběru nejen barvy či dekoru, ale i vlastnostem použitých materiálů. Naše stavebniny prodávají vrtáky za skvělé ceny. Prodej rolet včetně montáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Franken Maxit, s.r.o.

U nás nakoupíte všechny druhy stavebnin. Naše poradenství, vám pomůže s výběrem vhodných stavebnin. Prodáváme různé typy okapů. Nabízíme parapety všech velikostí. Zaměřujeme se na prodej palubek. Zabýváme se prodejem a montáží pracovních desek. Vyberte si z našich kvalitních vrtáků. Pro Vaši koupelnu jsou naše obklady ty nejlepší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohuslav Háděl,rekonstrukce budov

V prodeji stavebnin patří naše firma mezi jedničky na trhu. Vyberte si kvalitu, vyberte si nás. Dokonalá znalost našeho sortimentu stavebnin je pro nás samozřejmostí. Máme v nabídce okapy různých parametrů, ze kterých si vyberete i Vy. Specializujeme se na prodej parapetů. Nabízíme levně kvalitní palubky. Nabízíme kvalitní pracovní desky pro všechny kutily za skvělé ceny. Naše stavební chemie zkvalitní různé stavební materiály.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BDS ČR, a.s.

Zabýváme se prodejem stavebnin. Vybavte svůj byt či dům našimi kvalitními sprchovými kouty. Omítky od nás jsou extrémně odolné vůči vnějším vlivům. Nabízíme široký sortiment rolet, markýz a žaluzií kvalitních materiálů s odborným servisem. V našem oddělení dům, byt a zahrada najdete širokou nabídku kvalitních vrtáků. U nás si svou pracovní desku vybere i náročný zákazník. Součástí našeho sortimentu jsou kvalitní palubky různých typů a rozměrů. Všechny typy parapetů jsou připraveny pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mibac, a.s.- Prodej stavebních prvků

Prodáváme stavebniny, které potřebujete. Okapy v prvotřídní kvalitě nakoupíte na naší prodejně. Využijte naší nabídky parapetů. Naši zákazníci ocení bohatý výběr palubek. Specializujeme se na výrobu pracovních desek. Připravili jsme pro vás zajímavou nabídku vrtáků a dalšího zboží za akční ceny. Jsme jedničkou na trhu v prodeji rolet. Pro naše zákazníky jsme připravili zajímavou nabídku omítek a dalšího sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pletivo na plot František Dobrý

Navštivte naši prodejnu stavebnin a postavte si svůj vysněný dům. Svým zákazníkům poskytujeme vždy kvalitu. V našem oddělení stavebnin nabízíme i okapy. Nabídka barevných provedení našich parapetů je opravdu široká. Jsme jedničkou na trhu v oblasti palubek. Máme pro vás pracovní desky za nejlepší ceny. U nás nakoupíte kvalitní vrtáky. Prohlédněte si naši bohatou nabídku kvalitních van.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku