Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sádrokarton

 

Darte, s.r.o.

Pro naše zákazníky zajišťujeme prodej sortimentu stavebnin. Využijte spolehlivé služby našeho poradenství. Jsme jedničkou na trhu v oblasti tmelů. Pro naše kvalitní vrtáky není překážkou žádný materiál. Jsme jednička na trhu v prodeji stavební chemie. Náš kvalitní personál vám ochotně zodpoví všechny dotazy ohledně naší atraktivní nabídky pracovních desek. U nás najdete nekonečný výběr palubek a dalšího stavebního materiálu. U nás najdete ty nejlepší parapety v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny Srb, s.r.o.

Naše firma vám poskytuje prodej stavebnin nejvyšší kvalitní. Jsme firma, která se zabývá prodejem kvalitních stavebnin. Ochotu považujeme za samozřejmou součást prodeje. Ručíme za kvalitu našich izolací. Zabýváme se také prodejem sádrokartonu. Rádi s Vámi vybereme ty nejvhodnější obklady. Vyberte si u nás z nabídky stavební chemie za dobré ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVEBNINY KRUTSKÝ

Prodáváme stavebniny ve všech cenových relacích. Spojte příjemné s užitečným a přijďte si k nám na prodejnu prohlédnout a zakoupit nabízený sortiment včetně okapů vysoké jakosti. Vybírejte kvalitní parapety za skvělé ceny u naší společnosti. Nabízíme obkladové i podlahové palubky nejvyšší kvality. Náš tým prodejců vás ochotně obslouží a pomůže vám s nákupem pracovních desek i ostatního sortimentu. V rámci prodeje stavebnin nabízíme i stavební chemii. Naše vrtáky provrtají všechno. V naší nabídce najdete jednoduché vzory, retro textury i luxusní modely obkladů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Segeťa

Prodáváme nejlepší stavebniny pro každého. Naše firma na prodej stavebnin se vyznačuje velkou seriozností. Využít můžete také naše poradenství. Naše firma prodává kvalitní stavebniny. S ochotou u nás můžete počítat. Naše společnost se zaměřuje na rychlost dodání. V naší nabídce naleznete sádrokarton pro různé využití..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny Šťastný, spol. s r.o.

Působíme v oblasti prodeje stavebnin. Poskytujeme široký výběr spojovacího materiálu. Vyberte si z našich kvalitních tmelů. Nakupte si u nás také kvalitní pěny. S námi získáte spolehlivé vrtáky za bezkonkurenční ceny. Nabídneme vám celou škálu různých druhů brusiva. Vyrábíme pracovní desky na míru. Největší výběr palubek najdete právě nyní na naší prodejně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moje-stavebniny.cz

Naše firma vám nabízí prodej kvalitních stavebnin. Zabýváme se prodejem kvalitních stavebnin. S důvěrou se obraťte na vyškolené pracovníky našeho poradenství. Pomůžeme Vám vybrat si tu nejvhodnější vanu do Vaší koupelny. Najdeme pro Vás ten nejvhodnější spojovací materiál. S našimi tmely se Vám bude pracovat opravdu jednoduše. Nakupte si u nás také kvalitní pěny. Vybírejte u nás kvalitní vrtáky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVEBNINY JANÍK

Představujeme vám naši firmu, která prodává osvědčené stavebniny. Naše prodejna nabízí v rámci prodeje zboží i poradenství. Nakupujte stylový přírodní kámen u naší společnosti. Desing obkladů vytváří atmostéru domova. V rámci prodeje stavebnin včetně vrtáků můžete zdarma využít i poradenství poskytované našimi prodejci. Pořiďte si u nás stavební chemii za výhodné ceny. U nás máme jen kvalitní pracovní desky, protože jsou bezesporu nejvíce zatěžovanou částí nábytku. Nakupte u nás kvalitně a levně naše palubky za atraktivní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAXIM Brno, s.r.o.

Naši zákazníci jsou spokojeni s nabídkou produktů a služeb v rámci našeho prodeje stavebnin. Nabízíme široký sortiment vysoké jakosti a současně nadstandardní kvalitu služeb našim zákazníkům. U nás máme jen kvalitní pracovní desky, protože jsou bezesporu nejvíce zatěžovanou částí nábytku. Naši prodejci vám pomohou s výběrem palubek podle vašich představ. Přinášíme Vám velký výběr kvalitních OSB desek. Přijďte si k nám pro nové kvalitní parapety. Prodáváme okapy a veškeré okapové příslušenství. Zabýváme se prodejem oken.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AA+Stavebniny Konsys, s.r.o.

Zvolte si to pravé dle vašich potřeb z naší nabídky stavebnin. Kvalitu našeho zboží oceníte. Profesionální tým pracovníků zodpoví veškeré otázky týkající se vlastností námi nabízených oken. Vybavte svůj dům našimi okapy. Nabízíme parapetový sortiment pro vaše okna. U nás nakoupíte palubky. V kolekci našich pracovních desek objevíte opravdu nepřeberné množství barevného provedení. Vyberte si z naší bohaté nabídky vrtáků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MPL Kauf, spol. s r.o.

Navštivte naši prodejnu stavebnin a postavte si svůj vysněný dům. Naše společnost věří, že pouze vztahy se zákazníky vybudované na kvalitě sortimentu, zodpovědném přístupu a odpovídající jakosti dalších služeb, mají budoucnost. Pořiďte si u nás obklady za dobrou cenu. V naší nabídce stavebnin najdete i vany. U nás si snadno vyberete ten nejvhodnější spojovací materiál. Vyberte si z našich kvalitních tmelů. Naše pěny mají vynikající vlastnosti a dobré ceny. V našich stavebninách prodáváme sady vrtáků za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku