Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Střechy

 

Darte, s.r.o.

Pro naše zákazníky zajišťujeme prodej sortimentu stavebnin. Využijte spolehlivé služby našeho poradenství. Jsme jedničkou na trhu v oblasti tmelů. Pro naše kvalitní vrtáky není překážkou žádný materiál. Jsme jednička na trhu v prodeji stavební chemie. Náš kvalitní personál vám ochotně zodpoví všechny dotazy ohledně naší atraktivní nabídky pracovních desek. U nás najdete nekonečný výběr palubek a dalšího stavebního materiálu. U nás najdete ty nejlepší parapety v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BACHL

V našich stavebninách prodáváme veškeré stavební materiály. Hodnocení kvality stavebních materiálů necháváme na odbornících. Zabýváme se výrobou oken. Naše okapy vám ochrání každou stavbu. Zákazník si s našimi parapety odnáší nejen vysokou kvalitu, ale i designový prvek, který oživí každý interiér i exteriér. Vybírejte kvalitní palubky za skvělé ceny u naší společnosti. Přijďte si pro svou kvalitní pracovní desku k nám. Naše vrtáky Vám pomohou lehce dokončit malé i velké projekty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lindab, s.r.o.

Při prodeji stavebnin nabízíme možnost doplňkového prodeje. Nabízíme kvalitní prodej stavebnin. K Vašim schodům Vám zprostředkujeme to nejlepší zábradlí. Máme pro Vás připravenou širokou nabídku okapů a okapových systémů různých materiálů a designu. Na naší prodejně nabízíme široký sortiment parapetů různých dekorů i rozměrů. V našem sortimentu najdete různě velké palubky. Profesionální tým pracovníků zodpoví veškeré otázky týkající se vlastností a materiálů námi nabízených pracovních desek. Pokud potřebujete poradit s výběrem nejvýhodnějšího vrtáku, náš personál je vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moje-stavebniny.cz

Naše firma vám nabízí prodej kvalitních stavebnin. Zabýváme se prodejem kvalitních stavebnin. S důvěrou se obraťte na vyškolené pracovníky našeho poradenství. Pomůžeme Vám vybrat si tu nejvhodnější vanu do Vaší koupelny. Najdeme pro Vás ten nejvhodnější spojovací materiál. S našimi tmely se Vám bude pracovat opravdu jednoduše. Nakupte si u nás také kvalitní pěny. Vybírejte u nás kvalitní vrtáky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVEBNINY JANÍK

Představujeme vám naši firmu, která prodává osvědčené stavebniny. Naše prodejna nabízí v rámci prodeje zboží i poradenství. Nakupujte stylový přírodní kámen u naší společnosti. Desing obkladů vytváří atmostéru domova. V rámci prodeje stavebnin včetně vrtáků můžete zdarma využít i poradenství poskytované našimi prodejci. Pořiďte si u nás stavební chemii za výhodné ceny. U nás máme jen kvalitní pracovní desky, protože jsou bezesporu nejvíce zatěžovanou částí nábytku. Nakupte u nás kvalitně a levně naše palubky za atraktivní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAXIM Brno, s.r.o.

Naši zákazníci jsou spokojeni s nabídkou produktů a služeb v rámci našeho prodeje stavebnin. Nabízíme široký sortiment vysoké jakosti a současně nadstandardní kvalitu služeb našim zákazníkům. U nás máme jen kvalitní pracovní desky, protože jsou bezesporu nejvíce zatěžovanou částí nábytku. Naši prodejci vám pomohou s výběrem palubek podle vašich představ. Přinášíme Vám velký výběr kvalitních OSB desek. Přijďte si k nám pro nové kvalitní parapety. Prodáváme okapy a veškeré okapové příslušenství. Zabýváme se prodejem oken.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MPL Kauf, spol. s r.o.

Navštivte naši prodejnu stavebnin a postavte si svůj vysněný dům. Naše společnost věří, že pouze vztahy se zákazníky vybudované na kvalitě sortimentu, zodpovědném přístupu a odpovídající jakosti dalších služeb, mají budoucnost. Pořiďte si u nás obklady za dobrou cenu. V naší nabídce stavebnin najdete i vany. U nás si snadno vyberete ten nejvhodnější spojovací materiál. Vyberte si z našich kvalitních tmelů. Naše pěny mají vynikající vlastnosti a dobré ceny. V našich stavebninách prodáváme sady vrtáků za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INVA export-import, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem stavebnin vysoké kvality. Držíme se současných trendů ve stavebnictví a pro naše zákazníky se snažíme zajistit výrobky a zboží ve vysoké kvalitě. Naše okapy vám ochrání každou stavbu. Vyzkoušejte nové druhy našich parapetů. Vybereme Vám kování dle Vašich představ. Nabízíme palubky z široké škály materiálů. Při výběru kuchyní nezapomínejte na výběr vhodné pracovní desky. Nabízíme mnoho druhů vrtáků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inva Group, a.s.

Prodej stavebnin je naší hlavní činností. Při prodeji stavebnin dbáme na kvalitu materiálů i služeb. Nabízíme stylové a spolehlivé okapy. Z naší zajímavé nabídky parapetů si určitě vyberete. Máme pro vás připraveno velké množství kvalitních palubek. V naší prodejně můžete zakoupit nejen kvalitní pracovní desky podle vašich představ, ale můžete využít i ostatní služby spojené s nákupem pro naše zákazníky. Naše vrtáky vám výrazně usnadní práci. Kvalitní pěny Vám nabídneme výhodně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kovové profily, spol. s r.o.

Pro váš dům, byt a zahradu jsme pro vás tím nejlepším partnerem v prodeji stavebnin. Na našich prodejnách naleznete kvalitní okapy pro Váš dům. Využijte velký výběr našich parapetů. V oddělení dům, byt a zahrada najdete široký výběr palubek různých barev, materiálů a designu. Vyrábíme pracovní desky na míru. Vyberte si z naší bohaté nabídky vrtáků. Specializujeme se na prodej spojovacího materiálu. V naší nabídce naleznete i obklady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku