Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Cihly

 

STAVEBNINY KRUTSKÝ

Prodáváme stavebniny ve všech cenových relacích. Spojte příjemné s užitečným a přijďte si k nám na prodejnu prohlédnout a zakoupit nabízený sortiment včetně okapů vysoké jakosti. Vybírejte kvalitní parapety za skvělé ceny u naší společnosti. Nabízíme obkladové i podlahové palubky nejvyšší kvality. Náš tým prodejců vás ochotně obslouží a pomůže vám s nákupem pracovních desek i ostatního sortimentu. V rámci prodeje stavebnin nabízíme i stavební chemii. Naše vrtáky provrtají všechno. V naší nabídce najdete jednoduché vzory, retro textury i luxusní modely obkladů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny Šťastný, spol. s r.o.

Působíme v oblasti prodeje stavebnin. Poskytujeme široký výběr spojovacího materiálu. Vyberte si z našich kvalitních tmelů. Nakupte si u nás také kvalitní pěny. S námi získáte spolehlivé vrtáky za bezkonkurenční ceny. Nabídneme vám celou škálu různých druhů brusiva. Vyrábíme pracovní desky na míru. Největší výběr palubek najdete právě nyní na naší prodejně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny ŽEMLA

Name firma působí na stavebím trhu a zabývá se prodejem stavebnin. Prodej stavebnin vysoké kvality je hlavní činností naší firmy. Nabízíme široký výběr dlažeb interiérových i venkovních, různých barev i vzorů. Naše cihly jsou vysoce kvalitní. V rámci našeho sortimentu nabízíme izolace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DSP - MARKET, s.r.o.

S naším prodejem stavebnin budete mít pouze dobré zkušenosti. S kvalitou našeho zboží jsou zákazníci vždy spokojeni. Okapy z naší nabídky mají dlouhou životnost. Pokud potřebujete poradit s výběrem parapetu, naši pracovníci jsou Vám k dispozici. Specializujeme se na výrobu a montáž palubek. Naši zákazníci doporučují naše pracovní desky vysoké kvality a v moderním designu. U nás se specializujeme na vrtáky. Zvolte si ze široké nabídky rolet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebnivy JAS

Specializujeme se na prodej stavebnin. Využijte naši seriozní nabídky. Jen dobrý materiál může být zárukou kvality. Naší hlavní náplní je prodej cihel. Nabízíme výhodně kvalitní izolace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Carbol - Cajar

Naše prodejna stavebnin má pro vás připravený kompletní sortiment zboží od renomovaných výrobců a dodavatelů. Při prodeji stavebnin dbáme na kvalitu materiálů i služeb. Nechte se oslnit znalostmi našich odborníků. Sledujeme současné trendy na trhu a pro naše zákazníky jsme připravili velmi zajímavou nabídku okapů s extrémní barevnou stálostí za výhodné ceny. Poskytujeme různé typy parapetů. Prodáváme palubky různého druhu. Naši prodejci vám pomohou s výběrem a nákupem pracovních desek podle vašich požadavků. Přijďte si k nám pro kvalitní vrtáky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebniny Kozelský a Kozelský, s.r.o.

Nabízíme stavební materiál pro vaši stavbu. Cílem managementu naší prodejny je kvalifikovaný personál ze zkušenostmi a znalostmi, který zajistí vysokou kvalitu poradenství spojeného s nákupem jednotlivých produktů. Nabízíme kvalitní pracovní desky. Specializujeme se na výrobu a montáž palubek. Přinášíme Vám velký výběr kvalitních OSB desek. Kvalitní řezivo u nás dostanete za výhodné ceny. Prodáváme parapety všeho druhu. Využijte možnosti pořídit u si nás výhodně hutní materiály.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

StavMaChem, s.r.o.

V oblasti služeb pro dům, byt a zahradu je doménou naší firmy prodej stavebnin. Jen dobrý materiál může být zárukou kvality. Díky našim znalostem, v prodeji stavebnin, jsme jedničkou na trhu. Zabýváme se prodejem oken. Náš personál vám v přátelském prostředí naší prodejny pomůže s výběrem okapů podle vašich představ a požadavků. Vyberte si parapet, který se vám líbí a můžete si být jisti i jeho kvalitou. Vyberte si u nás z bohaté nabídky OSB desek. Naši zákazníci ocení bohatý výběr palubek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BALCHEM, s.r.o.

V oblasti služeb pro dům, byt a zahradu najdete u nás také prodej stavebnin. Kvalita je pro nás klíčová. Zaručíme Vám kvalitní provedení stavebních prací. Využijte slev na naše zábradlí. K dokonalé funkčnosti každé střechy patří i správný okapový systém. Naše parapety nabízí dlouhou životnost. Obkladové, podlahové i fasádní palubky v naší nabídce rozhodně najdete. Věnujeme se výrobě a montáži pracovních desek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JIMAR, s.r.o.

Prodáváme stavebniny, které zaručeně oceníte. Přijďte si k nám pro kvalitní vrtáky. Věnujeme se prodeji pracovních desek. Potřebujete-li palubky vysoké jakosti za atraktivní ceny, kontaktujte naše prodejce. Poskytujeme prodej kvalitních OSB desek. Součástí naší nabídky je také řezivo. Nabízíme veškerý parapetový sortiment. Zákazník si s našimi okapy odnáší nejen vysokou kvalitu, ale i designový prvek, který oživí každou stavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku