Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Japonský

 

Křišťálová čajovna

Jsme firma, která je jedničkou na trhu v prodeji čajů. Uspořádejte svou výstavu v naší čajovně. Neváhejte uspořádat přednášku v naší čajovně. Můžeme se pochlubit i mimořádnou nabídkou kávy. Nabízíme různé druhy japonského čaje. Naše čajovna má v sortimentu i bylinky. Jistě také oceníte náš prodej tabákových výrobků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

V síti, spol. s r.o.

V naší prodejně čajů si jistě vyberete. Zaměstnanci naší čajovny poskytují zákazníkům velice kvalitní péči. Ochutnejte různé druhy vynikajících japonských čajů. O prodej bylinek se postarají naši odborníci. Naše čajovna se zabývá i prodejem tabáku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrá Čajovna Čajka

Naše firma se specializuje na prodej čajů. Naše čajovna se specializuje na různé druhy nápojů. Zaměstnanci naší čajovny poskytují zákazníkům velice kvalitní péči. Nabízíme různé druhy bylinek vhodné k přípravě delikátního čaje. Nabízíme různé druhy černého čaje. Zaměřujeme se na prodej luxusních zelených čajů. Velmi oblíbené jsou v naší čajovně bílé čaje. Objevte s námi kouzlo japonských čajů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Bílý jeřáb

Při našem prodeji čajů nám záleží na Vaší spokojenosti. V naší čajovně prodáváme jen čaj o vysoké kvalitě. U nás si můžete vybrat příchuť tabáku do vodní dýmky. V naší čajovně prodáváme i tabák. Prodej keramiky nás nesmírně těší díky spokojeným zákazníkům. Naše bylinky si kupuje mnoho spokojených zákazníků. Naše čajovna má v sortimentu i černý čaj. V naší čajovně podáváme zelené čaje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrá Čajovna

Naše čajovna se zabývá prodejem různých druhů čajů. Jsme firma, která se specializuje na různé nápoje, třeba i čaje. Pochutnejte si u nás na delikátním čínském čaji. Japonské čaje jsou velmi luxusní zboží, ochutnejte je u nás. Naše čajovna má v sortimentu i bílý čaj. Z našich zelených čajů si vybere každý. Specializujeme se na prodej černých čajů. Naše bylinky si kupuje mnoho spokojených zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna U Zlaté rybky

Jsme společnost, která se zaměřuje na prodej čajů. V naší čajovně prodáváme jen čaj o vysoké kvalitě. V naší čajovně se nemusíte obávat na cokoliv zeptat, vše vám ochotně vysvětlíme. Pokud si budete přát něco k snědku, můžeme vám nabídnout také občerstvení. Naše čajovna se specializuje na různé druhy nápojů. Poradíme Vám, jak si nejlépe vychutnat japonský čaj..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Japonská čajovna

V naší prodejně čajů si jistě vyberete. Náš personál vám ochotně připraví skvělé nápoje. Rádi vám také nabídneme chutné občerstvení. Uspořádejte svou výstavu v naší čajovně. Neváhejte uspořádat přednášku v naší čajovně. Čínské čaje, které nabízíme, mají nezaměnitelnou chuť a vůni. Nabízíme vám k ochutnání různé druhy kvalitních japonských čajů. Poradíme Vám, jak si nejlépe uvařit čaj z bylinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku