Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Indický

 

Dobrá Čajovna Čajka

Naše firma se specializuje na prodej čajů. Naše čajovna se specializuje na různé druhy nápojů. Zaměstnanci naší čajovny poskytují zákazníkům velice kvalitní péči. Nabízíme různé druhy bylinek vhodné k přípravě delikátního čaje. Nabízíme různé druhy černého čaje. Zaměřujeme se na prodej luxusních zelených čajů. Velmi oblíbené jsou v naší čajovně bílé čaje. Objevte s námi kouzlo japonských čajů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna U Džoudyho

Jsme společnost, která se zaměřuje na prodej čajů. Naše čajovna Vám nabídne různé druhy občerstvení. V naší čajovně pořádáme i různé výstavy. Prostory naší čajovny lze využít i k uspořádání přednášek. V naší čajovně ochutnáte i výběrovou kávu. Kromě jiného nabízíme vaše oblíbené nápoje z indického čajovníku. O prodej bylinek se postarají naši odborníci. Prodáváme různé druhy tabáku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Luna

Na náš prodej čajů se můžete spolehnout. Námi nabízené čaje jsou velmi kvalitní. Specializujeme se na sypaný čaj. U nás v čajovně pořádáme i výstavy. Využijte naše prostory čajovny k přednáškám. Venkovní zahrádka je další útulnou součástí našeho provozu. Podáváme indické čaje, které povzbudí a osvěží v kteroukoli denní dobu. V naší nabídce naleznete různé bylinky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká čajovna

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. V naší čajovně si můžete objednat jen kvalitní produkty. Jsme nekuřáckou čajovnou, protože nám záleží na Vašem zdraví. Jsme jedna z mála provozoven, jež nabízejí i přípravu kávy. Kromě čajovny navštivte i naši kavárnu. Poskytujeme i vodní dýmku s různými tabáky. Poradíme Vám, jak si nejlépe vychutnat čínský čaj. Vyzkoušejte naše delikátní bylinky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MgA. Veronika Zábršová Horáková

V rámci našeho prodeje nabízíme ten nejlepší čaj v okolí. Nabízíme čaje té nejvyšší kvality. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší čajovny. Nabízíme příjemné prostředí naší čajovny. Náš sortiment doplňuje prvotřídní káva. Uvaříme vám i šálek čaje z kořeněných indických směsí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku