Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Přednáška

 

Křišťálová čajovna

Jsme firma, která je jedničkou na trhu v prodeji čajů. Uspořádejte svou výstavu v naší čajovně. Neváhejte uspořádat přednášku v naší čajovně. Můžeme se pochlubit i mimořádnou nabídkou kávy. Nabízíme různé druhy japonského čaje. Naše čajovna má v sortimentu i bylinky. Jistě také oceníte náš prodej tabákových výrobků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bambusová chýše

V naší prodejně čajů si jistě vyberete. V naší čajovně nabízíme kvalitní čaje. Naše čajovna Vám nabídne různé druhy občerstvení. Kromě čajů u nás naleznete širokou nabídku dalších nápojů. V naší čajovně se nemusíte obávat na cokoliv zeptat, vše vám ochotně vysvětlíme. Neváhejte uspořádat přednášku v naší čajovně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna U Hrušky

Na náš prodej čajů se můžete spolehnout. Naše čajovna nabízí i nekuřácké prostory. Naše čajovna umožňuje i pořádání výstav. Prostory naší čajovny lze využít i k uspořádání přednášek. Nabízíme velký výběr bylinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna U Džoudyho

Jsme společnost, která se zaměřuje na prodej čajů. Naše čajovna Vám nabídne různé druhy občerstvení. V naší čajovně pořádáme i různé výstavy. Prostory naší čajovny lze využít i k uspořádání přednášek. V naší čajovně ochutnáte i výběrovou kávu. Kromě jiného nabízíme vaše oblíbené nápoje z indického čajovníku. O prodej bylinek se postarají naši odborníci. Prodáváme různé druhy tabáku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sluneční čajovna - Čajovny

Jsme společnost, která se zaměřuje na prodej čajů. Připravíme vám lahodné nápoje. Užijte si chvilky pohody u naší vodní dýmky. Prostory naší čajovny lze využít i k uspořádání přednášek. Pokud jste milovníky bílého čaje, u nás budete nadmíru spokojeni. Pečlivě pro vás vybíráme kvalitní a voňavé bylinky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Luna

Na náš prodej čajů se můžete spolehnout. Námi nabízené čaje jsou velmi kvalitní. Specializujeme se na sypaný čaj. U nás v čajovně pořádáme i výstavy. Využijte naše prostory čajovny k přednáškám. Venkovní zahrádka je další útulnou součástí našeho provozu. Podáváme indické čaje, které povzbudí a osvěží v kteroukoli denní dobu. V naší nabídce naleznete různé bylinky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Galerie a čajovna ve věži

Jsme čajovna, která se specializuje na prodej čajů. U nás vám nabídneme velmi kvalitní čaje i další nápoje. V naší čajovně Vám nabídneme i drobné občerstvení. Naše čajovna se specializuje i na výstavy. Prostory naší čajovny lze využít i k uspořádání přednášek. Uvítáme u nás i rodiny s dětmi, které si mohou vyhrát v dětském koutku. V naší čajovně provozujeme též malou kavárnu. Kromě různých druhů čajů prodáváme také bylinky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Setkání

Jsme čajovna, která se specializuje na prodej čajů. V naší čajovně nabízíme i různé občerstvení. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky. Námi nabízené čaje jsou velmi kvalitní. V naší čajovně se můžete posadit do nekuřácké zóny. Neváhejte uspořádat přednášku v naší čajovně. Nabízíme velký výběr bylinek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Duhová Čajovna

Naše firma se specializuje na prodej čajů. V naší čajovně si jistě vychutnáte jakýkoliv nápoj. K čaji Vám nabídneme i vodní dýmku. Využijte naše prostory čajovny k přednáškám. Zařízený dětský koutek umožňuje strávit u nás hodnotný čas s celou rodinou. Na náš zelený čaj se budete s chutí vracet!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Cesta čaje

Naše čajovna se zabývá prodejem různých druhů čajů. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky. Jsme nekuřáckou čajovnou, protože nám záleží na Vašem zdraví. V prostorách naší čajovny si můžete uspořádat i přednášku. Jdeme s dobou, Wi-Finu máme taky. Nabízíme čínské čaje pro opravdové fajnšmekry..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku