Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dětské tábory

 

Vojenská lázeňská a rekreační zařízení

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petržilka, s.r.o. - Horský hotel Hit

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Emil Hejda - Hotel Bečva

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Motobydlo

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Neváhejte využít náš kemp! V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. Rádi vás přivítáme také v našem baru. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. V nabídce máme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vojenská lázeňská a rekreační zařízení - Malý Šišák

Využijte ubytování za výhodné ceny. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreační a školicí středisko Loutí

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Ubytujte se v našem kempu! Pořádáme také sportovní soustředění všeho druhu. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ALPINKA

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Nabízíme též pobyty pro školy. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Žďárková, nabídka ubytování

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení dětí a mládeže - cestovatelský klub Sedmička

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Borovice.cz

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Pořádáme také sportovní soustředění všeho druhu. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Nabízíme také pokoje s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku