Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wi-fi

 

penzion U Hájků

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREA HOTELS, a.s.

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Paťanka

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ubytování-alfa.cz, s.r.o.

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A. V. Pension Praha

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Zarezervujte si u nás levné ubytování včas. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Obsluha našeho baru se bude snažit o splnění vašich veškerých přání. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vysočanský pivovar

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Rádi ubytujeme školní skupiny. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotely V Praze

Naše firma zajišťuje ubytování. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. S krásným čistým ubytováním v našem hotelu budete určitě spokojeni. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. Naše chalupy si jistě zamilujete. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ubytování

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Statek Mutěnice, s.r.o.

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. V rámci našeho ubytování je též možnost využití přistýlky. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Nabízíme ubytování v chalupách. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotýlek u Pekina

Zařídíme pro Vás ubytování. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku