Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wellness

 

OREA HOTELS, a.s.

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL CHODOV

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Možnost přistýlky jistě oceníte. Můžeme vám doporučit naše levné ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prague Hotels Online

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Merlin

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ v ČR

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Stravování je u nás také možné zajistit. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sporthotel KURZOVNÍ

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Přijeďte k nám na skvělou rodinnou rekreaci. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreacentrum.cz – katalog ubytování a služeb

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. V naší nabídce poskytujeme možnost přistýlky. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. V areálu našeho rekreačního střediska si užijete báječnou dovolenou. Zveme vás i k pobytům pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bejčkův mlýn

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Pro hosty je připravena i společenská místnost. V nabídce máme také mnoho druhů občerstvení. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Při ubytování u nás můžete využít i možnosti stravování. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Černého čápa

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Zádrapa - Apartmánový dům Bílý Kříž

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabídneme vám veškerý komfort našeho oblíbeného rekreačního střediska. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku